Відеоблогер Костянтин Скорятін, який проживає у Донецьку показав, на що перетворилися центральні вулиці міста, передають Патріоти України.
Він здійснив велопрогулянку центральним парком відпочинку ім. Щербакова та навколо колишнього стадіону «Шахтар».
«Сам парк за останні 5 років практично не змінився... Всі кафешки, що були, працюють. Звичайно, змінилася кількість відвідувачів», – зазначає Скорятін.
«Одразу на в'їзді трохи вище від входу ми бачимо ось таке моторошне видовище», – розповідає блогер про згорілий у 2016 році дельфінарій «Немо».
Також блогер проїхав на авторинок, який розташований за непрацюючим стадіоном «Шахтар». «Найбільший в нашому регіоні авторинок. Тут, в основному, стоять перекупники. Але, мабуть, я приїхав уже під закриття. А під час роботи тут все заставлено машинами. Продають, в основному, різноманітний битий мотлох», - зазначив він.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...