Як сьогодні виглядає окупований Донецьк (фото)

Окупований російськими бойовиками Донецьк продовжує занепадати.

Відеоблогер Костянтин Скорятін, який проживає у Донецьку показав, на що перетворилися центральні вулиці міста, передають Патріоти України.

Він здійснив велопрогулянку центральним парком відпочинку ім. Щербакова та навколо колишнього стадіону «Шахтар».

«Сам парк за останні 5 років практично не змінився... Всі кафешки, що були, працюють. Звичайно, змінилася кількість відвідувачів», – зазначає Скорятін.

«Одразу на в'їзді трохи вище від входу ми бачимо ось таке моторошне видовище», – розповідає блогер про згорілий у 2016 році дельфінарій «Немо».

Також блогер проїхав на авторинок, який розташований за непрацюючим стадіоном «Шахтар». «Найбільший в нашому регіоні авторинок. Тут, в основному, стоять перекупники. Але, мабуть, я приїхав уже під закриття. А під час роботи тут все заставлено машинами. Продають, в основному, різноманітний битий мотлох», - зазначив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...