Як Україна може покарати зловмисників, які вивозять вугілля з ОРДЛО, - Тука

Вивіз вугілля з ОРДЛО можна трактувати як військовий злочин.

Про це завив журналістам міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передають Патріоти України.

Як стверджує міністр, Україні слід звернутися з позовом до міжнародних судів, якщо в розпорядженні є докази вивезення вугілля з ОРДЛО.

“Якщо такі події відбуваються, то це суперечить міжнародним нормам. Є у нас можливість отримати фотознімки і з високою роздільною здатністю, в тому числі фото перетину держкордону, і якщо такі факти будуть зафіксовані, то це як мінімум привід для подачі позовів … Якщо мова йде про вугілля, який добули на тимчасово непідконтрольною Україні території, то це фактично може йти мова про військові злочини, які будуть свідчити про розкрадання надр України”, – сказав він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...