Як Україна може покарати зловмисників, які вивозять вугілля з ОРДЛО, - Тука

Вивіз вугілля з ОРДЛО можна трактувати як військовий злочин.

Про це завив журналістам міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передають Патріоти України.

Як стверджує міністр, Україні слід звернутися з позовом до міжнародних судів, якщо в розпорядженні є докази вивезення вугілля з ОРДЛО.

“Якщо такі події відбуваються, то це суперечить міжнародним нормам. Є у нас можливість отримати фотознімки і з високою роздільною здатністю, в тому числі фото перетину держкордону, і якщо такі факти будуть зафіксовані, то це як мінімум привід для подачі позовів … Якщо мова йде про вугілля, який добули на тимчасово непідконтрольною Україні території, то це фактично може йти мова про військові злочини, які будуть свідчити про розкрадання надр України”, – сказав він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...