Як український кум Путіна робить бізнес з окупантами в Криму, - "Схеми"

​Оксана Марченко, дружина глави «Українського вибору» Віктора Медведчука, за допомогою росіян, заробляє на видобутку газу в окупованому Криму.

Про це розповіли журналісти програми «Схеми», передають Патріоти України.

За їхніми даними, дружина Медведчука співпрацює з бізнесменом з Оренбурзької області Антоном Дорноступом, фірмі якого видали ліцензію на видобуток газу з українського родовища на ділянці «Глибока». При цьому фірми Дорноступа ділять один офіс з компаніями сім'ї російського бізнесмена Валерія Пака, який працює на компанію Оксани Марченко і Віктора Медведчука.
Журналісти відзначають, що Антон Дорноступ є співзасновником ще кількох російських компаній, зокрема, «Аснор» і «Гелійкомінвест», в яких партнером є «Таврія Інвест», яка також належить родині Медведчука-Марченко.
На думку розслідувачів, Дорноступ пов'язаний не тільки з сім'єю Валерія Пака, який працює на Медведчука-Марченко, але і з фірмою, яка належить Марченко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...