Як український кум Путіна робить бізнес з окупантами в Криму, - "Схеми"

​Оксана Марченко, дружина глави «Українського вибору» Віктора Медведчука, за допомогою росіян, заробляє на видобутку газу в окупованому Криму.

Про це розповіли журналісти програми «Схеми», передають Патріоти України.

За їхніми даними, дружина Медведчука співпрацює з бізнесменом з Оренбурзької області Антоном Дорноступом, фірмі якого видали ліцензію на видобуток газу з українського родовища на ділянці «Глибока». При цьому фірми Дорноступа ділять один офіс з компаніями сім'ї російського бізнесмена Валерія Пака, який працює на компанію Оксани Марченко і Віктора Медведчука.
Журналісти відзначають, що Антон Дорноступ є співзасновником ще кількох російських компаній, зокрема, «Аснор» і «Гелійкомінвест», в яких партнером є «Таврія Інвест», яка також належить родині Медведчука-Марченко.
На думку розслідувачів, Дорноступ пов'язаний не тільки з сім'єю Валерія Пака, який працює на Медведчука-Марченко, але і з фірмою, яка належить Марченко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...