Так, 17 листопада, видання The Times оприлюднило публікацію, в якій російський мультсеріал "Маша і ведмідь" назвали елементом "кремлівської пропаганди" та інструментом "м'якої сили" Росії, передають Патріоти України.
Газета навела слова професора Ентоні Гліс з Букінгемського університету, який вказав на напористість і рішучість героїні мультсеріалу. На його думку, "не буде перебільшенням сказати, що вона (Маша, - ред.) веде себе по-путінськи" і "занадто багато на себе бере".
Це викликало обурення на Росії, а посольство Росії в Лондоні іронічно запропонувало створити спеціальний центр для боротьби з "кремлівською пропагандою" в мультфільмах.
"Важлива проблема була піднята @thetimes сьогодні: як Велика Британія може знайти порятунок від "Маші і Ведмедя"? Відкрити спеціальний анти-мультиплікаційний центр десь у Балтиці? Помістити всіх карикатуристів до списку санкцій ЄС? Очевидно, що потрібен рішучий і дуже дорогий підхід!", - повідомило роспосольство в Twitter.
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...