Наприклад, почалася масова тенденція використання зменшеної тари, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.
Мінекономрозвитку відклало нові правила маркування продуктів загальної кількості продукту, проте залишило без змін ціну. Виходить, що платимо стільки ж, а продуктів додому приносимо менше.
У пляшці з маслом продукту буде менше, в пакетах з крупою буде повітря, а в коробках з цукерками - подвійне дно. Хоча різницю відразу і не помітиш. Слідом за продуктами соціальної категорії зменшили обсяги шоколадок і ковбаси.
"Прийом, коли зменшується кількість ваги продукту в упаковці, а ціна при цьому залишається такою ж, або збільшується зовсім небагато, відноситься до числа методів, які називаються "Партизанський маркетинг". Партизанському маркетингу мінімум дві тисячі років", - сказав маркетолог Вадим Пустотін.
Наголошується, що першопрохідцем в Україні стала молочка. Близько чотирьох років тому молокозаводи почали фасувати молоко не за літру, а по 870 мілілітрів. Пізніше дана тенденція перейшла на інші галузі.
"Є загальний портрет споживача, який бідніє, і всі хочуть економити. Тому виробники лише підлаштовуються під це гасло "хочу витрачати менше", - розповідає Дорошенко.
Хоча на ділі це чистої води обман, і у перерахунку на обсяги продажів - вигода у підприємства значна. Єдина протидія партизанському маркетингу - наша уважність. Краще беріть перевірених виробників і не ведіться на низькі ціни.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...