Скільки заробили українці, підрахували в міжнародній асоціації бізнесу, передають Патріоти України.
"Найкраще заробляли на розвагах. Привітати дитину в Новорічну ніч коштувало від 1 тисячі до 5 тисяч гривень. Шиком вважалося, якщо Дід Мороз залетить у вікно, щоб потішити малечу. Така послуга дуже популярна серед жителів столиці. На подарунки багаті батьки викладали від 15 до 35 тисяч гривень", - каже Андрій Бородань з асоціації бізнесу.
За підрахунками спеціалістів сучасний Дід Мороз з альпіністським спорядженням за ніч міг заробити від 8 до 18 тисяч гривень. Чим далі від бою курантів, тим дешевшими ставали замовлення.
Друга категорія, яка добре заробила – продавці на ярмарках під ялинкою. Середній виторг за ніч становив від 7 до 12 тисяч гривень. Найбільше купували глінтвейну та алкогольних напоїв.
Ще одна категорія, яка добре заробила – таксисти.
"Середній заробіток за ніч становив 11 тисяч гривень. Ми працювали по подвійному тарифу. Замовлень було дуже багато. Люди часто залишали чайові. Найбільші чайові за новорічну ніч – 1000 гривень. Дружина попросила забрати із гулянки чоловіка. Його вантажили в машину, не-мов дрова. Це був відомий чоловік. Щоб не розголошував, що його віз, дала чайові. Сама поїздка обійшлася в 340 гривень", - розповів таксист Сергій із Києва.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...