Орест Антонович і Михайло Салавага розповіли журналістам "МедіаТОР", що в їхній майстерні при негоді роботи додається, передають Патріоти України.
Часто в дощ і сльоту взуття промокає і рветься. Щоб уникнути подібних наслідків і зберегти свої чобітки довше, варто знати кілька основних правил. "В таку погоду краще всього брати шкіряне взуття. Його можна носити кілька сезонів, в таку сльоту воно менше промокає і відремонтувати його легше. А сушити взуття потрібно тільки біля батарей, так воно не буде пересихати і не втратить своєї форми", - зазначив Орест.
А Михайло Салавага підкреслює, що сушити взуття треба поступово, не можна відразу ставити на гаряче, тому що клей пересихає, плавиться підошва. Також, коли сушите взуття, варто витягнути устілки. Додаткові засоби по догляду можна використовувати, правда, потрібно вибирати якісні спреї і креми. "Пробували багато різних, але ефекту мало. Більш надійний спосіб - використання крему, але жирного. Мазати ним потрібно тільки сухе і чисте взуття", - говорить Салавага.
Також, важливо пам'ятати: ні в якому разі не використовувати суперклей. Від нього більше шкоди, ніж користі. Заклеюється взуття тільки на деякий час, але клей пече шкіру, - така взуття, ремонту не підлягає.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...