Як змінити харчування в холодну пору, щоб їжа зігрівала і не додавала нам зайвих кілограмів, - пише на своїй сторінці у Facebook дієтолог Світлана Фус, передають Патріоти України.
"Почнемо з режиму харчування. Їмо регулярно і повноцінно. Не робимо великих перерв між прийомами їжі. Коли ми ситі – ми легше переносимо холод.
Вживаємо їжу в теплому виді. Така їжа краще насичує і зігріває. Якщо не вдається з’їсти теплу їжу, вживайте теплі напої.
Сирі овочі заміняємо приготовленими або квашеними.
Можемо додати більше жирів – в виді горіхів, насіння, авокадо, вершкового масла. Але не зловживаємо ними.
Не забуваємо про каші - це може бути смачно! Тепла каша на гарнір буде не тільки зігрівати, але й давати організму вітаміни та мінерали, харчові волокна, вона нормалізує обмін речовин. І пам’ятаймо – повніють не від каш, а від кількості жиру, який в них додають.
Вводимо в раціон бобові, якщо, звісно, добре переносимо їх. Це і сочевиця, і горох, і квасоля і нут (декілька разів на тиждень).
Обов'язково їмо супи. Чудово насичує теплий густий овочевий суп. Він легко засвоюється і додає енергії.
Пам'ятаймо, що ми не потребуємо значного збільшення калорій в холодний період року. Досить вживати в щоденному меню на 150-200 калорій більше ніж літом. Це додатково 20 г насіння, одна порція каші.
Виходимо на свіже повітря! Навіть в холодні дні варто йти на прогулянку і дихати свіжим повітрям. Рух нас також зігріває.
Пізня осінь і зима не час на дієти, але також не час повніти!"
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...