Якби вибори відбулися найближчої неділі: У парламент проходять шість партій (інфографіка)

Серед тих, хто точно піде на вибори, найвищу підтримку отримали партії «Батьківщина» і «Слуга народу».

Інститут аналізу та прогнозування оприлюднив результати соціологічного дослідження, яке провів з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року, передають Патріоти України.

Серед тих, хто точно піде на вибори, найвищу підтримку отримали: «Батьківщина» (19,4%), «Слуга народу» (12,9%) і «Опозиційна платформа - За життя» (11,7%). На четвертому місці партія «БПП - Солідарність» (11,4%), на п'ятому - «Громадянська позиція» (11%). Також 5-відсотковий бар'єр долає Радикальна партія Ляшка.

На думку політологів, на результати опитування вплинуло те, що у виборчу кампанію вклинився Володимир Зеленський і відповідно його партія «Слуга народу». Але при цьому експерти відзначають, що, наприклад, «Опозиційна платформа - За життя», яка конкурує зі «Слугою народу» за друге місце, свій рейтинг не розгубила, а тільки наростила.

«Рейтинги партійні слідують за рейтингами політиків. Через появу Зеленського «просіли» показники першої п'ятірки кандидатів і партій. Але при цьому не всі втратили свої позиції. Наприклад, рейтинги «Слуги народу» і «Опозиційної платформи - За життя» практично однакові», - заявив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий.

Президентський рейтинг, серед тих, хто визначився з вибором, за результатами дослідження наступний: Юлія Тимошенко («Батьківщина») - 19,3%, Володимир Зеленський («Слуга народу») - 12,9%, Юрій Бойко («Опозиційна платформа - за життя ») - 11,6%, Петро Порошенко (БПП - «Солідарність») - 11,3%.Опитування було проведено з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року в 24-х областях України і Києві (виключаючи тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей, а також АР Крим). Всього було опитано 2016 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю за місцем проживання респондента "віч-на-віч». Похибка даних не перевищує 2,2%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...