Якби вибори відбулися найближчої неділі: У парламент проходять шість партій (інфографіка)

Серед тих, хто точно піде на вибори, найвищу підтримку отримали партії «Батьківщина» і «Слуга народу».

Інститут аналізу та прогнозування оприлюднив результати соціологічного дослідження, яке провів з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року, передають Патріоти України.

Серед тих, хто точно піде на вибори, найвищу підтримку отримали: «Батьківщина» (19,4%), «Слуга народу» (12,9%) і «Опозиційна платформа - За життя» (11,7%). На четвертому місці партія «БПП - Солідарність» (11,4%), на п'ятому - «Громадянська позиція» (11%). Також 5-відсотковий бар'єр долає Радикальна партія Ляшка.

На думку політологів, на результати опитування вплинуло те, що у виборчу кампанію вклинився Володимир Зеленський і відповідно його партія «Слуга народу». Але при цьому експерти відзначають, що, наприклад, «Опозиційна платформа - За життя», яка конкурує зі «Слугою народу» за друге місце, свій рейтинг не розгубила, а тільки наростила.

«Рейтинги партійні слідують за рейтингами політиків. Через появу Зеленського «просіли» показники першої п'ятірки кандидатів і партій. Але при цьому не всі втратили свої позиції. Наприклад, рейтинги «Слуги народу» і «Опозиційної платформи - За життя» практично однакові», - заявив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий.

Президентський рейтинг, серед тих, хто визначився з вибором, за результатами дослідження наступний: Юлія Тимошенко («Батьківщина») - 19,3%, Володимир Зеленський («Слуга народу») - 12,9%, Юрій Бойко («Опозиційна платформа - за життя ») - 11,6%, Петро Порошенко (БПП - «Солідарність») - 11,3%.Опитування було проведено з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року в 24-х областях України і Києві (виключаючи тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей, а також АР Крим). Всього було опитано 2016 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю за місцем проживання респондента "віч-на-віч». Похибка даних не перевищує 2,2%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

п’ятниця, 30 вересень 2022, 6:11

30 вересня святкують день ангела жінок на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я, любові, благополуччя собі і своїй родині. Вранці в ...