Якби вибори відбулися найближчої неділі: У парламент проходять шість партій (інфографіка)

Серед тих, хто точно піде на вибори, найвищу підтримку отримали партії «Батьківщина» і «Слуга народу».

Інститут аналізу та прогнозування оприлюднив результати соціологічного дослідження, яке провів з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року, передають Патріоти України.

Серед тих, хто точно піде на вибори, найвищу підтримку отримали: «Батьківщина» (19,4%), «Слуга народу» (12,9%) і «Опозиційна платформа - За життя» (11,7%). На четвертому місці партія «БПП - Солідарність» (11,4%), на п'ятому - «Громадянська позиція» (11%). Також 5-відсотковий бар'єр долає Радикальна партія Ляшка.

На думку політологів, на результати опитування вплинуло те, що у виборчу кампанію вклинився Володимир Зеленський і відповідно його партія «Слуга народу». Але при цьому експерти відзначають, що, наприклад, «Опозиційна платформа - За життя», яка конкурує зі «Слугою народу» за друге місце, свій рейтинг не розгубила, а тільки наростила.

«Рейтинги партійні слідують за рейтингами політиків. Через появу Зеленського «просіли» показники першої п'ятірки кандидатів і партій. Але при цьому не всі втратили свої позиції. Наприклад, рейтинги «Слуги народу» і «Опозиційної платформи - За життя» практично однакові», - заявив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий.

Президентський рейтинг, серед тих, хто визначився з вибором, за результатами дослідження наступний: Юлія Тимошенко («Батьківщина») - 19,3%, Володимир Зеленський («Слуга народу») - 12,9%, Юрій Бойко («Опозиційна платформа - за життя ») - 11,6%, Петро Порошенко (БПП - «Солідарність») - 11,3%.Опитування було проведено з 26 грудня 2018 року по 4 січня 2019 року в 24-х областях України і Києві (виключаючи тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей, а також АР Крим). Всього було опитано 2016 респондентів. Метод отримання інформації: індивідуальне інтерв'ю за місцем проживання респондента "віч-на-віч». Похибка даних не перевищує 2,2%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...