"Якось негарно вийшло по відношенню до котлет", або обмовка по Фрейду про росіян від українського коментатора

Український коментатор Андрій Столярчук під час класичної змішаної естафети на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, ймовірно, обмовився та порівняв російських спортсменів із котлетами.

Андрій Столярчук

Нагадаємо, що до участі в Олімпіаді-2018 російських спортсменів допустили виключно в нейтральному статусі, тож у всіх офіційних документах назва команди звучала як "Олімпійські атлети з Росії". Відтак, Столярчук зіграв на близькому звучанні слів "атлети" і "котлети", передають Патріоти України.

"Віролайнен не потрапила в збірну олімпійських котлет з Росії. Прошу вибачення – атлети з Росії. Якось негарно вийшло по відношенню до котлет", – заявив Столярчук після четвертого вогневого рубежу.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.