"Якщо корупцію не можуть побороти, то давайте її легалізуємо", - Подерв'янський

На думку письменника, рагулі в парламенті приймають дебільні закони, які відкривають шлях корупції.

Лесь Подерв'янський

Корупцію в Україні можна легалізувати. Про це заявив художник і письменник Лесь Подерв'янський в інтерв'ю DT.UA, передають Патріоти України.

"Деякі люди просто не думають, що вони роблять. Вони безвідповідальні. Коли це просто Вася — то одне. А коли в парламенті приймають дебільні закони — то інше. І саме дебільні закони відкривають шлях корупції. Рагулі відкривають шлях такій корупції, бо вони не мислять інтересами держави", - сказав митець.

На запитання: "А як задушити в собі корупцію?" Подерв'янський відповів: "У мене колись була одна думка… А що коли корупцію в Україні легалізувати? Щоб із кожного хабара та людина, котра дає хабар, і та людина, котра приймає хабар, — обидві платили податок. Тобто податок з хабара. Таким чином ми легалізуємо і корупцію, і податки.

На мій погляд, це буде дуже вигідна історія. Якщо якесь падло не заплатить податок з хабара, ось тоді йому і тюрма, 100%. І в нас же буде два свідки — той, хто дає, і той, хто бере. І вони писатимуть кляузи один на одного".

Також письменник прокоментував тему кумівства. "Це ж усе йде ще з давніх часів. Колись це називалося "непотизм", тобто роздавання різних посад родичам або близьким, незалежно від їхніх здібностей. Це форма фаворитизму. І все те йде від практики, коли римські папи роздавали "своїм" якісь прибуткові посади. Тому навряд чи це вдасться знищити нам. Лажа полягає саме в тому, що нашим теперішнім, як і давнім у Римі, будь-що треба влаштувати свою сім'ю. Хоча серед членів такої сім'ї можуть бути й ідіоти. Власне, за такою схемою працює корупція і в африканських країнах", - пояснив Подерв'янський.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...