"Якщо Путін піде проти НАТО, то буде великим дурнем", - експерт

На думку британського експерта, війська РФ не здатні конкурувати з арміями Альянсу.

Глен Грант

"Якщо глава РФ Володимир Путін вирішить виступити проти НАТО - він буде неймовірним дурнем, тому що його армія не може конкурувати з арміями країн-членів Альянсу", - таку думку висловив полковник британської армії у відставці та військовий експерт Глен Грант, передають Патріоти України.
"Якщо Росія атакує когось із членів НАТО, то нарветься на дуже серйозну битву. Російські ВПС не можуть змагатися з американськими, фінськими або шведськими, а всі вони базуються в Балтії", - вважає Грант.
Експерт також зазначив, що американська військова система - як і раніше найбільша і найсильніша в світі.
Джерело: LIGA.net
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...