"Якщо Путін піде проти НАТО, то буде великим дурнем", - експерт

На думку британського експерта, війська РФ не здатні конкурувати з арміями Альянсу.

Глен Грант

"Якщо глава РФ Володимир Путін вирішить виступити проти НАТО - він буде неймовірним дурнем, тому що його армія не може конкурувати з арміями країн-членів Альянсу", - таку думку висловив полковник британської армії у відставці та військовий експерт Глен Грант, передають Патріоти України.
"Якщо Росія атакує когось із членів НАТО, то нарветься на дуже серйозну битву. Російські ВПС не можуть змагатися з американськими, фінськими або шведськими, а всі вони базуються в Балтії", - вважає Грант.
Експерт також зазначив, що американська військова система - як і раніше найбільша і найсильніша в світі.
Джерело: LIGA.net
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...