Якщо Путін почне "душити": З'явивився несподіваний прогноз про майбутнє "Л/ДНР"

Псевдореспубліки Донбасу "ДНР" і "ЛНР" попросяться назад в Україну, як тільки президент Росії Володимир Путін позбавить їх фінансової підтримки РФ.

Таку думку висловив журналіст Павло Казарін у своєму блозі, розмірковуючи про перспективи "Л/ДНР", передають Патріоти України.

"Чи мають, з точки зору Києва, "Л/ДНР" шанс на існування? Зрозуміло, ні - адже вони нежиттєздатні без вливань з Москви. Як тільки Кремль відключить систему життєзабезпечення - вони помруть. Або попросяться назад до складу України", - пише Казарін.

За його словами, "ДНР" і "ЛНР" - "окуповані квазіреспубліки, створені зовнішнім гравцем", єдине завдання яких - служити джерелом дестабілізації і плацдармом для можливого наступу.

Водночас, зазначив журналіст, московські "геополітики" готові все це сказати на адресу Києва: "Що Україна існує лише на західні кредити. Що припинення фінансування означатиме крах сусідньої держави. Яка потім, на їхню думку, звалиться в дбайливо підставлені долоні Кремля".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...