Яку державу збудував Путін: "Этот режим будет тяжело и долго умирать", - Невзоров

На думку журналіста, Кремль сам себе знищив, і разом з діючою політичною системою з Росії буде знищено і православ'я.

Олександр Невзоров

Чинний в Росії режим буде вмирати дуже важко і довго, тому що у нього є "солідні" доглядальниці. Така заява пролунала від російського журналіста Олександра Невзорова, передають Патріоти України.

«Поймите, что этот режим будет тяжело и долго умирать. У него солидные сиделки, мощные нянечки и великолепная реанимационная аппаратура. Один только злодей Пригожин чего стоит в качестве сиделке этого режима», - заявив журналіст. Він мав на увазі «кухаря Путіна» - відомого бізнесмена Євгена Пригожина.

На думку журналіста, Кремль сам себе знищив, і разом з діючою політичною системою з Росії буде знищено і православ'я. Невзоров впевнений, що православ'я в Росії продемонструвало неспроможність, головною російської релігією може стати іслам.

Єдиним порятунком від ісламізації країни може бути тотальний науковий світогляд. Журналіст вважає, що зараз в Росії немає професіоналів, які можуть змінити мислення звичайних громадян.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...