Якийсь дядько, знайомий тренера: Юні українські футболісти ДЮФЛУ не впізнали Олега Блохіна

Наразі славетний український форвард і тренер обіймає в ФФУ посаду співголови Ради стратегічного розвитку професіонального футболу.

Олег Блохін

Олег Блохін розповів про ситуацію, як його не впізнали юні футболісти, передають Патріоти України.

"Зрозуміло, що без якісної роботи в дитячо-юнацькому футболі ми можемо тільки мріяти про успіхи національної збірної. Тому я хотів би подякувати керівникам ДЮФЛУ, тренерам, які працюють в дитячо-юнацькому футболі, за вашу роботу! Не завжди ця робота отримує гідну винагороду. але, як ви знаєте, ФФУ працює над механізмом виплат школам і тренерам за якісну підготовку гравців.

Хочу звернутися ще з таким проханням - давайте допоможемо нашим дітям знати історію українського футболу! Нам же є чим пишатися! У нас відразу три футболісти стали володарями "Золотого м'яча". Не кожна країна може похвалитися такими досягненнями.

Але недавно я був на дитячому турнірі серед 8-річних гравців. Запитав, хто я такий, і жоден з хлопчаків не відповів. Хоча при цьому їхні батьки підходили, просили фото і автограф. Навіть коли я полегшив завдання для дітей і запитав, хто такий Андрій Шевченко, не всі змогли відповісти. А ось про Мессі і Роналду вони багато чого мені розповіли. Тому давайте всі подумаємо, як нам зробити так, щоб діти знали футбольну історію нашої держави. Повторюю, нам є чим і ким пишатися, і забувати свою історію не можна!

Але, пам'ятаючи про минуле, потрібно думати про майбутнє. І, повторюся, мені подобається те, що зараз робить для розвитку дитячо-юнацького футболу федерація. Я, в свою чергу, чим зможу - допоможу", - передає слова Блохіна ФФУ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. Терористи "ДНР" знову затримали українця, який пройшов полон і катування

четвер, 12 грудень 2019, 16:00

Вперше Синченка взяли у полон в грудні 2016 року у Донецьку. Бойовики "ДНР" вдреге затримали у Донецьку громадянина України Григорія Синченка, який вже був у полоні "ДНР" і пережив катування. Про це повідомляє Центр громадянських свобод на своїй сторін...

"Як не ріж, а Ху*лом бути не перестане": Відома журналістка прокоментувала скандал зі "Слугою народу" на Росії

четвер, 12 грудень 2019, 11:59

Адміністрація російського каналу в терміновому порядку вирізала із серіалу сцену, де Зеленський вимовляє фразу: "Путін - Hublot". Адміністрація російського каналу в терміновому порядку вирізала сцену, де Зеленський вимовляє фразу: "Путін - Hublot":. На...