Яким повернеться в Україну окупований півострів: Анатолій Гриценко визначився зі ставленням до кримськотатарської автономії (відео)

Політик також навів аргументи на користь закріплення у Конституції України статусу національної кримськотатарської автономії ще до деокупації українського півострова.

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко підтримує ідею створення національної кримськотатарської автономії. Про це він заявив в ефірі програми "PRIME Скрипін" на телеканалі ATR, передають Патріоти України.

"Я вважаю, що це корінний народ, який має право на автономію. Це питання, очевидно, треба зафіксувати в Конституції. Якби в парламенті була наша фракція і це питання б розглядалося, ми б проголосували "за", — сказав він.

Говорячи про небезпеку створення "держави у державі", Гриценко підкреслив: "Кримськотатарський народ визнає цілісну унітарну Україну, він не ставить собі завдання відокремитися, тому якихось таких історій там не повинно бути. А все те, що сприяє розвитку національної свідомості, мови, культури і всього іншого, має бути реалізоване".

Політик також навів аргументи на користь закріплення у Конституції України статусу національної кримськотатарської автономії ще до деокупації українського півострова. Так, за його словами, це зіграє роль певного стимулу для кримських татар, які сьогодні змушені перебувати в умовах окупації. Крім того, у Верховній Раді нового скликання може не знайтися достатньої кількості голосів для ухвалення такого рішення. "Варіант на потім може й не пройти", — зауважив Гриценко.

У той же час він переконаний в тому, що це рішення не сприятиме звільненню Криму, "тому що рішення приймаються у Кремлі, і там сидять хлопці, на яких такий тиск не діє". "Чи це спонукає Путіна віддати Крим? Моя відповідь — ні", — резюмував політик.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...