Пустили в люди з "торбами": Українська "дочка" Яндекса зробила доленосну заяву

Російська компанія «Яндекс.Україна» повідомила своїм клієнтам, що призупиняє виконання своїх фінансових зобов'язань, а також не гарантує належного виконання інших зобов'язань.

Таке рішення було прийнято в зв'язку з тим, що «Яндекс» названий у переліку юридичних осіб, щодо яких вводяться санкції, в п. 276 додатка № 2 до рішення РНБО від 28 квітня 2017 року, повідомляють Патріоти України.

Введення зазначених санкцій є для «Яндекса» надзвичайною і невідворотною в даних умовах обставиною, підкреслює в листі прес-служба компанії, що позбавляє її можливості виконувати свої зобов'язання за договором.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...