Пустили в люди з "торбами": Українська "дочка" Яндекса зробила доленосну заяву

Російська компанія «Яндекс.Україна» повідомила своїм клієнтам, що призупиняє виконання своїх фінансових зобов'язань, а також не гарантує належного виконання інших зобов'язань.

Таке рішення було прийнято в зв'язку з тим, що «Яндекс» названий у переліку юридичних осіб, щодо яких вводяться санкції, в п. 276 додатка № 2 до рішення РНБО від 28 квітня 2017 року, повідомляють Патріоти України.

Введення зазначених санкцій є для «Яндекса» надзвичайною і невідворотною в даних умовах обставиною, підкреслює в листі прес-служба компанії, що позбавляє її можливості виконувати свої зобов'язання за договором.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Прорський Колос: Найбільший у світі готель так і не прийняв жодного гостя (фото, відео)

неділя, 5 грудень 2021, 1:00

Острів Рюген ще з часів утворення Німецької імперії привертав до себе увагу туристів. Готель довжиною 4 кілометри, здатний вмістити 20 тисяч відпочиваючих одночасно, так і не був відкритий для туристів. Він знаходиться на острові Рюген в Балтійському м...

З архіву ПУ. "Роботи" на 5 хвилин: Колишній злодій розповів, як вберегти квартиру від крадіжки (відео)

субота, 4 грудень 2021, 23:05

Домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті правоохоронцями крадіжки – рідкість. Зазначається, що домушники займаються своєю діяльністю, перш за все, через низьку ефективність поліції. А розкриті пр...