Ярослав Юрчишин: Немає жодних застережень щодо доброчесності та професійності Буроменського (відео)

Обраний Кабінетом міністрів аудитор для НАБУ Михайло Буроменський однозначно є найсильнішим серед українських кандидатів.
Михайло Буроменський

Таку думку висловив виконавчий директор «Transparency International Ukraine» Ярослав Юрчишин, повідомляють Патріоти України.

Кандидатуру Буроменського до конкурсу порекомендувала Українська Гельсінська спілка з прав людини, ОБСЄ в Україні та організація ГРЕКО (Group of States Against Corruption (GRECO) – Група держав по боротьбі з корупцією).

Представник «Transparency International Ukraine» Ярослав Юрчишин схвально оцінив вибір Кабміну, проте зазначив і про певні недоліки процесу обрання аудитора.

«Є застереження щодо темпів обрання, адже 2 місяці фактично нічого не робилося. А потім протягом кількох днів відбувся вибір представника від Кабміну. Тому хотілося б, щоб вирішення такого важливого питання відбувалося більш системно», – зауважив Юрчишин.

Він розповів, що велася трансляція усіх співбесід кандидатів та оголошення результату. Натомість не можна було побачити процедуру обговорення і голосування.

«Закон не зобов’язує показувати абсолютно все під час обрання аудитора для НАБУ. Але, звісно, було б цікаво подивитися, як проголосував Кабінет міністрів. Адже кандидатів, які проходили голосування, розглядатимуться ще Верховною Радою й Адміністрацією президента», – прокоментував Ярослав Юрчишин.

Щодо ж до самої кандидатури Михайла Буроменського, то наразі немає жодних застережень щодо його доброчесності та професійності.

«Буроменський однозначно є найсильнішим серед українських кандидатів. Проте є певні ризики, адже теоретику буває складно оцінювати практику. Адже в Україні ніколи не було практики аудиту правоохоронних органів, тому немає і спеціалістів у державі, які б цим професійно займалися», – констатував Юрчишин.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...