Ідеальний дім, або Як на 14 квадратних метрах облаштували комфортне житло для шістьох людей (фото)

Загальна площа трейлеру становить 14,7 квадратних метрів. На них вдалося помістити кухню, ванну, дитячу й столову, яка залежно від потреби легко перетворюється на спальню для батьків, вітальню або робочу зону.

Сім'я із 6 людей перетворила трейлер 1970-го року випуску в затишну оселю з усім необхідним. Дах оснастили сонячними панелями. Установили 190-літровий бак для зберігання води. Усередині фургон облаштовували з використанням екологічно дружніх матеріалів. "Ми витратили півроку на те, щоб оновити його й зробити автономним. Такі речі, як розкладні двоярусні ліжка для дітей, сонячні панелі, літієві акумулятори, компостний унітаз і надійна установка для прискорення інтернету, дозволили нам поселятися в чудових віддалених місцевостях, пізнавати багатство природи й заощаджувати при цьому купу грошей", — розповідає сімейство Лонгнекерів на своєму сайті, передають Патріоти України.Загальна площа трейлеру становить 14,7 квадратних метрів. На них вдалося помістити кухню, ванну, дитячу й столову, яка залежно від потреби легко перетворюється на спальню для батьків, вітальню або робочу зону.Зекономити простір у фургоні допомогли зроблені на замовлення меблі-трансформери. Це дитячі ліжка із вбудованими шухлядами й можливістю легко трансформуватися в зручні канапи. Також обідній комплект, який без зусиль можна перетворити на просторе спальне місце.Цей трейлер є постійним місцем проживання Лонгнекерів. До того мали звичайний будинок. Продали його 4 роки тому. Усе заради втілення своєї давньої мрії — безперервно подорожувати країною усією сім'єю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...