ІДІЛ на Донбасі: У мережі розкрили новий фейк Кремля

Колишній депутат держдуми РФ Сергій Марков опублікував в соцмережах уривок зі статті журналіста Марка Беннетс про чеченський батальйон, який нібито розташований під Маріуполем.

"За словами автора статті, багато членів батальйону отримали свої військові навички в таборах ІГІЛ на території Іраку і Сирії, які вони успішно застосовують на території України. В цілому, нічого нового, чергове інформаційне вкидання з боку корисних ідіотів Путіна, тим більше, що Марк Беннетс вже 15 років живе в Москві, і його позицію щодо України можна побачити в інших статтях про Україну", - йдеться в повідомленні групи "Інформаційний спротив", передають Патріоти України.

Спроба російської пропаганди зганьбити Україну міфічної хімічною атакою не вдалася, тому Кремль знову взявся за фейки про ІДІЛ. "Нічого нового, ця стаття навіть пахне нафталіном минулих фейків. А на рахунок інтерв'ю теж закрадаються сумніви, тому що на дворі вже зима, а командир батальйону Мансур, у якого нібито брали інтерв'ю, сфотографований явно влітку. У цілому, можна впевнено сказати, що чергова спроба кремлівських фейкометов не вдалася", - відзначили в "Інформаційному спротиві".

Заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін звернув увагу на особистість журналіста, від імені якого поширюється фейк. "Moscow-based західний" опозиційний режиму Путіна "журналіст випускає чергову серію серіалу" ІГІЛ і Україна "тепер на сторінках The Times and The Sunday Times. Повірте, не всі люди, які шкодять в інформаційному просторі України і підіграють пропаганді Путіна - агенти Кремля. .. Деякі - просто "корисні ідіоти", - констатував Золотухін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...