"Йдіть, бо зараз камеру розіб'ю нах*р": Нацькувати собак та розбити камеру погрожував журналістам охоронець приватного зоопарку (відео)

В Покровськ на Донеччині журналісти приїхали подивитися, в якому стані перебувають тварини, бо зоозахисники закликають урятувати утриманців звіринцю.

Працівник зоопарку нікого не впустив далі власноруч виведеного напису "приватна власність", натомість кричав і погрожував: "Швидко йдіть, бо зараз камеру розіб’ю нах*р. Зараз собак спущу. Швидко забирайтеся звідси", передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Сторож охороняє сумнозвісний приватний зоопарк на околиці Покровська, звідки до Запоріжжя на реабілітацію забрали знесилених та голодних ведмедів та левів, один із яких помер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...