"Йдіть, бо зараз камеру розіб'ю нах*р": Нацькувати собак та розбити камеру погрожував журналістам охоронець приватного зоопарку (відео)

В Покровськ на Донеччині журналісти приїхали подивитися, в якому стані перебувають тварини, бо зоозахисники закликають урятувати утриманців звіринцю.

Працівник зоопарку нікого не впустив далі власноруч виведеного напису "приватна власність", натомість кричав і погрожував: "Швидко йдіть, бо зараз камеру розіб’ю нах*р. Зараз собак спущу. Швидко забирайтеся звідси", передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Сторож охороняє сумнозвісний приватний зоопарк на околиці Покровська, звідки до Запоріжжя на реабілітацію забрали знесилених та голодних ведмедів та левів, один із яких помер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...