Про появу таких проблем розповідає на своїй сторінці у Facebook директор Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, передають Патріоти України.
У Законі про паркування прописано, що штраф за неправильне паркування, виписаний на автомобіль, який має іноземну реєстрацію, буде спрямовано на особу, яка ввезла цю машину в країну. Але протокол може не досягти адресата, оскільки багато таких авто було ввезено на липові організації, особи або оформлені транзитом на інших осіб. Якщо ж машина опиниться на штрафмайданчику, то забрати її буде складно, як і довести своє право на управління цим транспортним засобом.
Експерт зазначає, що уникнути штрафу за паркування власник авто на єврономерах зможе тільки при виписці самого протоколу, який був залишений на лобовому склі. Але у разі, якщо автомобіль заберуть на штрафмайданчик, то отримати його назад буде дуже складно. У Законі прописано, що "Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставлення для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, відбувається невідкладно за зверненням відповідальної особи (власника для українських авто ред.) або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особи, яка керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, після сплати штрафу за вчинене правопорушення та оплати вартості послуги з транспортування та/або зберігання транспортного засобу". Однак, є ймовірність, що особу, яка тепер "засвітилася" перед владою і має прострочене перебування в країні транспортного засобу, можуть тут же притягнути до відповідальності і накласти штраф не тільки за паркування.
"Швидше за все, власники ШМ не будуть грати з вогнем і буде працювати варіант: оскільки немає відомостей про "особу, яка керувала в момент...", то запропонують видати бляху "особі, яка ввезла"... Інтерес власників ШП елементарний: три місяці бляха стоїть на ШМ, потім (якщо ніхто за нею не приїхав: "особа, яка ввезла...") бляха визнається безгоспною і реалізується через СЕТАХ (або передається в АТО) , а комунальники отримують оплату за стоянку на ШМ протягом трьох місяців", - зазначає Назаренко.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...