"Є великі проблеми з пошуком робочих...": Польща буде безкоштовно давати роботу українцям

Україна спільно з Польщею почали проект з подолання шахрайства при працевлаштуванні українців в Польщі.

Проект "Партнерство і працевлаштування" розробили польсько-українська господарча палата спільно з Всеукраїнською асоціацією компаній з міжнародного працевлаштування, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

"Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування. Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники будуть отримувати дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають персонал", - йдеться в повідомленні.

Також додали, що безкоштовне працевлаштування завдасть удар по шахрайських схемах і недобросовісним компаніям, які тепер не зможуть морочити голови українцям і брати гроші нібито за пошук роботи, а насправді невідомо за що.

Президент асоціації Василь Воскобойник зазначив, що, на його думку, в Україні недостатньо робиться для того, щоб захистити українських працівників та організувати нормальне функціонування ринку міжнародного працевлаштування.

"Українцям треба знати, що шукати роботу в Польщі потрібно тільки через ліцензовані компанії, які несуть відповідальність за те, куди вони відправляють людей. Крім того, працевлаштуватися краще на великих підприємствах, де виплата зарплати йде на банківську карту, дотримуються всі передбачені польським законодавством норми охорони праці та є соціальне страхування", - підкреслив Воскобойник.

Відзначається, що Польща дуже зацікавлена в українських працівниках, оскільки польський ринок праці сьогодні знаходиться в поганій демографічній ситуації.

"Безумовно, польський ринок праці сьогодні знаходиться в поганій демографічній ситуації. Йде процес старіння польського суспільства і він буде тільки набирати обертів. І потрібно розуміти, що активні дії щодо поліпшення демографічної ситуації дадуть ефект лише за 20 років", - заявив провідний експерт польської асоціації роботодавців "Левіафан" Яцек Мачин.

"Тому у підприємців є великі проблеми з пошуком робочих... польський ринок праці сьогодні не може обійтися без працівників з України", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...