"Купували їх півторамісячними за гроші, які нам подарували на весілля. Назвали Сірко, Степашка, Лисичка, Мишка і Лялька. Тепер єнотам по десять місяців. Лялька вже вагітна", – розповідає Gazeta.ua Андрій Гервазюк, передають Патріоти України.
Єноти є двох порід — полоскуни і ракоїди. "Максимальний рівень розвитку єнота сягає рівня 8-річної дитини. Але дресирувати його потрібно щодня з місячного віку. Дорослі можуть навіть їздити на самокаті, велосипеді і мити посуд. У нас лише у планах таке дресирування. Вони уперті. Знають, як їх звати і знають слово "не можна", але не завжди слухаються. Перевертають всю хату, скидають вазонки, рвуть шпалери і тягнуть за штори, – розповідає господар.
Утримання тварини обходиться так само, як невеликої собаки. "Годувати дорослих потрібно двічі на добу. Їдять м'ясо, сиру рибу. Також їм необхідні фрукти і овочі, горіхи. Маленькими дуже любили банани, тепер просять сливи й виноград. Спершу їх з пустушки годували, як виросли, уміють самі ставати на задні лапки і з рук беруть їжу", – каже Руслана Гервазюк.
Господарі облаштовують на подвір'ї вольєр для улюбленців. Встановлюватимуть камери для онлайн-трансляції життя єнотів на сторінці у Фейсбуці. Майже щодня до них приходять охочі завести вдома єнота та ті, хто бажає з ними побавитись.
"Дехто купує тваринку маленькою, а коли їй виповнюється 8 місяців, продає, бо не дає ради. Єнот стає дуже неслухняним, коли у нього починається шлюбний період. Тому запрошуємо, щоб розповісти як тваринок утримувати. На єнототерапію також батьки приводять дітей з психологічними проблемами і з ДЦП. Спілкування з тваринками допомагає у реабілітації. Ще часто приходять молоді пари. Один хлопець навіть освідчувався дівчині. Хотів, щоб єнот простягнув коханій перстень", - розповіла жінка.
Відвідувачі залишають добровільні пожертви на облаштування вольєрів та приносять гостинці для єнотів.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...