"ЄС спеціально не протидіяв будівництву Кримського моста. Тепер Європа отримала привід для нескінченного введення санкцій", - експерт-міжнародник (відео)

Вся кримська епопея Кремля - одна велика пастка для недонадімперії...

Європейський Союз спеціально не протидіяв будівництву Кримського моста. Адже в такому разі їх втручання могло б бути одноразовим і закінчитися разом з припиненням будівництва. Про це заявив експерт-міжнародник Руслан Осипенко, передають Патріоти України.

За його словами, тепер же Європа отримала привід для нескінченного введення нових і нових санкцій проти Російської Федерації.

"Його ж не розбиратимуть? Але за нього будуть накладати постійно санкції і обмеження", - пояснив Осипенко.

"Тобто, коли Росія залізла в Крим - потрапила в пастку. Так само з мостом - побудувала його і знову потрапила в пастку", - підсумував він.

Джерело: Обозреватель

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Новоросія 2.0": Ватажок терористів Пушилін заявив про готовність захопити ще три області України (відео)

четвер, 20 січень 2022, 19:00

Святкування новорічно-різдвяних додали "хоробрості" ммм-щику... Ватажок терористів ОРДО Денис Пушилін у січні 2021 року заявив, що готовий почати масштабні бойові дії і захопити кілька нових областей України, які складуть так звану "Новоросію". Про це ...

З архіву ПУ. Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

четвер, 20 січень 2022, 18:00

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". "Депутат" Держдуми Росії від анексованого Криму Наталія Поклонська у січні 2021 року запропонувала Україні розпочати п...