"Євробачення-2019": Фіналістка Нацвідбору розповіла, як стала жертвою насильства

Солістка української групи YUKO і фіналістка Національного відбору на Євробачення-2019 Юлія Юріна, яка має російське громадянство, розповіла моторошні подробиці зі свого дитинства.

YUKOЗа словами Юлії, у дитинстві і юності вона мала багато складних випробувань. Про це співачка відверто розповіла виданню Pink, передають Патріоти України.

"Це і буллінг, і невдачі в перших відносинах, і аб'юз (емоційне насильство, – LifeStyle 24), але найскладніше – бути мимовільним свідком чийогось алкоголізму і жертвою домашнього насильства... Але я б не хотіла тиснути на жалість. Моя історія – привід проговорити важливі проблеми в широкому колі", – пояснила вона.

Так, співачка розповіла, що один з чоловік, з яким зустрічалась її матір, мав "специфічне ставлення" до неї. "У віці трьох років мене відвезли в чуже місто, в сім'ю маминого "нареченого", яка відрізнялася консервативними поглядами і вкрай ненавиділа дітей. Швидше за все, в лихі 90-ті, цей чоловік був авторитетом в автомобільному бізнесі", – описала обранця матері YUKO.

"У нього було специфічне ставлення до мене – він бив мене з будь-якого приводу, і навіть без приводу. Мене могли замкнути в кімнаті на весь день і погрожувати тим, що викинуть нас з матір'ю з дому на мороз, жбурляли мене об стіни і шафи. Одне з найяскравіших спогадів – залякування пістолетом, який направляли в мою сторону", – зізналася Юлія Юріна.

Дівчина додала, що "одного разу її кинули об стіну так сильно, що мама прибігла на шум, але вона, як ні в чому не бувало, під голову швидко підклала фіолетового зайця"

"Тоді мама вперше дізналася, що мене б'ють. На всіх своїх малюнках я зображувала "дядю Сашу" в образі чорта... Мама домоглася розлучення. А пізніше з нею трапився новий шлюб, в якому я була вже не прямою жертвою, а свідком. Мені складно сказати, що з цього гірше", – продовжила розповідати про своє життя артистка.

Новий чоловік матері, за її словами, був порядною людиною, але швидко пристрастився до алкоголю і в п'яних припадках бив матір так, "ніби вона не людина, а боксерська груша".

"Важко згадувати те, як я відтягувала дорослого чоловіка від мами, якій бойовою комбінацією прилітало безліч ударів. Але після цього навіть синці не були свідченням насильства. "Тобі здалося, не може такого бути. Вибач, це не повториться", – говорив він. Все це, звичайно, повторювалося знову. З кожним разом сильніше і сильніше. Вранці – газлайтинг, ввечері – новий акт насильства, новий скандал, нове знущання, побиття. У якийсь момент мені почало здаватися, що він отримує від цього задоволення. З п'яти років стосунків мами з цією людиною три роки були справжнім пеклом", – поділилася солістка гурту YUKO.

Згодом, коли ситуація стала моторошно критичною, дівчина з матір'ю викликали міліцію і дзвонили батькам чоловіка, однак тирана це не зупинило.

"Одного разу, після того як мама написала заяву в міліцію, друзі цього чоловіка підловили її і "акуратно" побили – удари завдавали в живіт і туди, де синці можуть проявитися меншою мірою. Про це знаємо тільки ми вдвох", – додала вона.

Юлія вже сім років проживає в Україні, її мати залишилася в Росії. Відстань не заважає їм зберігати "абсолютну любов і взаєморозуміння".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...