"Євроінтеграція": Працівників з України шукають 97% чеських компаній

В даний час в Чехії найбільш затребувані фахівці з металообробки, зварювальники, ливарники, слюсарі, механіки, а також ремонтники. Фірми також проявили інтерес до покрівельників, паркетників, штукатурів, сантехніків і малярів.

Інтерес компаній в Чехії до трудових ресурсів з України зростає - працівників цієї національності шукають 97% опитаних фірм. Про це повідомляє "Радіо Прага" з посиланням на дані більше 300 чеських підприємств, які за допомогою Економічної палати Чехії подали заяву на включення в програму «Режим Україна», передають Патріоти України.

Повідомляється, що чеські підприємства наймають також словаків, поляків, росіян, білорусів та молдаван. Робочими місцями в Чехії цікавляться громадяни Сербії та Монголії.

Нових працівників в цьому році будуть наймати 92 відсотки опитаних фірм. Мета програми «Режим Україна» - прискорити процес врегулювання формальностей для українців, зацікавлених в роботі на чеських підприємствах, - йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...