"Євроінтеграція": Працівників з України шукають 97% чеських компаній

В даний час в Чехії найбільш затребувані фахівці з металообробки, зварювальники, ливарники, слюсарі, механіки, а також ремонтники. Фірми також проявили інтерес до покрівельників, паркетників, штукатурів, сантехніків і малярів.

Інтерес компаній в Чехії до трудових ресурсів з України зростає - працівників цієї національності шукають 97% опитаних фірм. Про це повідомляє "Радіо Прага" з посиланням на дані більше 300 чеських підприємств, які за допомогою Економічної палати Чехії подали заяву на включення в програму «Режим Україна», передають Патріоти України.

Повідомляється, що чеські підприємства наймають також словаків, поляків, росіян, білорусів та молдаван. Робочими місцями в Чехії цікавляться громадяни Сербії та Монголії.

Нових працівників в цьому році будуть наймати 92 відсотки опитаних фірм. Мета програми «Режим Україна» - прискорити процес врегулювання формальностей для українців, зацікавлених в роботі на чеських підприємствах, - йдеться в повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...