Перші випадки, коли люди вилікувалися від ВІЛ, були зафіксовані у Великій Британії і Німеччині, передають Патріоти України з посиланням на NewScientist.
Пацієнти лікувалися від раку і у першого з них була лейкемія. Він проходив променеву терапію, приймаючи антибіотики. Коли всі його клітини імунітету були знищені, їх замінили донорськими. Донором став чоловік, чиї клітини були стійкими до ВІЛ завдяки рідкісної мутації у гені під назвою CCR5. Це сталося у 2007 році і до цих пір ВІЛ до пацієнта не повертався.
Пацієнт з Лондона також був хворий на рак. Йому пересадили донорський кістковий мозок з тієї ж мутацією CCR5. З тих пір (пройшло 18 місяців) ВІЛ до нього не повертався.
Про третій випадок вдалої боротьби з ВІЛ оголосили на конференції у Сіетлі. Цим пацієнтом став чоловік з Дюссельдорфа.
Інші пацієнти ще продовжують лікування.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...