Перші випадки, коли люди вилікувалися від ВІЛ, були зафіксовані у Великій Британії і Німеччині, передають Патріоти України з посиланням на NewScientist.
Пацієнти лікувалися від раку і у першого з них була лейкемія. Він проходив променеву терапію, приймаючи антибіотики. Коли всі його клітини імунітету були знищені, їх замінили донорськими. Донором став чоловік, чиї клітини були стійкими до ВІЛ завдяки рідкісної мутації у гені під назвою CCR5. Це сталося у 2007 році і до цих пір ВІЛ до пацієнта не повертався.
Пацієнт з Лондона також був хворий на рак. Йому пересадили донорський кістковий мозок з тієї ж мутацією CCR5. З тих пір (пройшло 18 місяців) ВІЛ до нього не повертався.
Про третій випадок вдалої боротьби з ВІЛ оголосили на конференції у Сіетлі. Цим пацієнтом став чоловік з Дюссельдорфа.
Інші пацієнти ще продовжують лікування.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...