Європейський досвід: Через подвійне громадянство Словаччина позбавила паспортів майже півтори тисячі своїх громадян

Згідно із словацьким Законом про громадянство (за період з 2010 по 2016 рр.) паспорти громадян Словачини втратило 1466 осіб.

Найчастіше втрачали словацьке громадянство через наявність чеського (416). Це випливає із статистичниx даниx, які нещодавно оприлюднило Міністерство внутрішніх справ Словацької Республіки, передають Патріоти України.

Словацькиx паспортів були також позбавлені особи, які прийняли громадянство Німеччини (351), Австрії (210), Великобританії (140), Угорщини (71), США (60), Норвегії (34), Нідерландів (32), Бельгії (26), Ірландії (21), Італії (20), Швейцарії (18), Канади (14), Австралії (12), Фінляндії (10), Франції (9), Швеції (6), Росії (3), України (2) тощо.

Закон про громадянство було ухвалено першим урядом Роберта Фіцо. Саме таким чином словацький уряд відповів на закон Угорщини, який з 2011 року полегшив надання подвійного громадянства для іноземних угорців. На підставі чинного законодавства особи втрачають паспорт Словаччини, якщо приймають громадянство іншої країни.

Кілька разів Закон намагалися пом'якшити, однак жодного разу це зробити не вдалося. Конституційний суд Словаччини також не зміг підтвердити чи є зміни правовими та конституційними.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...