"Ігри в демократію, або Як "звільненому" Захарасту на Донбасі заміну шукали", - блогер

Минулої неділі, 11 листопада, на території ОРДЛО пройшли "вибори глав республік" "ДНР" і "ЛНР". Місцеві сепаратистські ЗМІ і до цього дня не замовкають, розповідаючи жителям в окупації, якими "чесними" і "демократичними" були ці "вибори".

Андрій Полтава

Яка мета цієї інформаційної атаки на уми людей, розповів відомий блогер, засновник "Вата шоу" Андрій Полтава, який практично кожен день спілкується з адептами "русского мира", передають Патріоти України.

- Андрій, очевидно, що після цих "виборів" "ДНР" і "ЛНР" ближче до Росії не стали, і ніхто їх туди не кличе. Яка, на ваш погляд, тоді була мета цієї постановки?

- Не дивлячись на те, що це невизнані терористичні угруповання, Росія все одно продовжує вдавати, що це "народні республіки", що там є якась подоба демократії. Це все створення видимості, для цього і проводилися ці "вибори". Як звільнили Захарченка? Його вбили. У них так звільняють. Сказати Захарченку: "Тебе звільнено", було якось незручно, ось і вирішили просто вбити. А тепер перевибори на його місце. Зрозуміло, що це просто цирк, такий самий, як і референдум у Криму - фікція.

- Цікавий нюанс: прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков після "виборів" у "ДНР" і "ЛНР" заявив, що в Кремлі до них відносяться "з розумінням". Що це взагалі за формулювання таке? На кого воно розраховане?

- Це все порожні слова, їм же треба щось говорити. Кремль це все організував, курирує ситуацію, звичайно, що вони це "розуміють" раз самі ж це організували. Вони це все транслюють перш за все для громадян своєї країни, підтримуючи міф про те, що там "вільні республіки", які пригнічують прокляті "укри".

- А самі сепаратисти, або російські ватники, як відгукуються про "вибори"?

- До речі, якось цього разу у них пройшло все мовчки. Зазвичай, подібні новини вони відразу ж доносять. На даний момент перше, що їх зараз хвилює, це те, що у нас газ подорожчав. Все, як за методичкою, цікавляться саме цим. Вони вважають, що для них це великий успіх, а для нас - повний крах, а "республіки" їх якось не дуже хвилюють зараз.

- В одному з пропагандистських шоу на телеканалі "Росія-1" показали фрагмент "Вата шоу", в якому ви назвали окупантів "свинорусами". Ведучі тоді сказали, що ви пробили дно. Як вам така популярність?

- Реклама взагалі... Жодної копійки не заплатив. Є такий жарт: "Виявляється "за розпалювання ненависті" - це стаття, а я думав це тост". Це ж все пішло з подачі Шарія (Анатолій Шарій, проросійський блогер, - ред.), який чомусь вирішив, що "свинорусі"- це росіяни. Насправді, з відео чітко зрозуміло, що "свинорусі"- це ті росіяни, які підтримують окупацію України, Криму і вбивства українців. Тому я не соромлюся і продовжую говорити, що вони для мене - "свинорусі". А взагалі, з приводу дна, вже хто-хто, а вони б точно мовчали. Вони давно вже його пробили і почали копати, зі своєю пропагандою, "розіпнутими хлопчиками в трусиках", "згвалтованими бабусями" і всім іншим.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Україна може втратити до 100 млрд: Рішення парламенту може обвалити цілу галузь економіки

вівторок, 19 січень 2021, 1:00

Документ виписаний під бізнес олігарха Андрія Веревського (власник компанії "Кернел"). В Україні через рішення знизити ПДВ з 14 до 20% для виробників окремої сільськогосподарської сировини може розвалитися обробна галузь. Різниця в сплаті податків може...

Пережиток "совка" і порушення законодавства: Нардепи пропонують встановити заборону на перенесення вихідних та робочих днів

вівторок, 19 січень 2021, 0:29

Авторами законопроекту є низка депутатів від "Слуги народу". У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України щодо узгодження вітчизняного законодавства із законодавством країн членів Європей...