"Їх поведінка не вкладається ані в рамки правові, ані навіть в рамки політичної логіки": У Росії спрогнозували реакцію Кремля на поставки летальної зброї Україні

Надання Україні летального оборонного озброєння від США - правильний крок, покликаний встановити військовий паритет в зоні конфлікту на сході країни, але реакція Кремля - непередбачувана.
Таку думку в бліц-інтерв'ю "Обозревателю" висловив російський історик, опозиційний політик Андрій Зубов, передають Патріоти України.

На його думку, прагнення України забезпечити себе зброєю для оборони - нормальне прагнення. "І те, що зараз Захід зайнявся цим вирівнюванням - це дуже і дуже добре".

За оцінками Зубова, "це дозволить, принаймні, судячи з усього, знизити втрати і зрозуміти, що агресія буде оплачуватися більш високою ціною. Звідси і шанс, що агресію буде зупинено".

Відповідаючи на запитання "Обозревателя", чи можна розраховувати на те, що відповідь Кремля буде суто політичною, а не військовою, опозиціонер визнав: "Мені здається, на жаль, ніхто цього сказати не може. Тому що поведінка кремлівського керівництва після 2014 року, після анексії Криму непередбачувана. Вона не вкладається ані в рамки правові, ані навіть в рамки політичної логіки. Будемо сподіватися, що вистачить розуму військових дій не починати".

У той же час Зубов допустив: "Може бути все що завгодно. Тим більше що в Кремлі борються за вплив кілька угруповань, одні з них вважають за краще силові методи, інші більше роблять акцент на примиренні, щоб відновити відносини зі світовим співтовариством. Яка з них в даний момент буде превалювати, ніхто не знає".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Путін глибоко образив Трампа. І американський президент тепер буде ставитися до російського колеги, як до звичайного ворога", - політолог

неділя, 22 липень 2018, 15:29

На думку Небоженка, Путіну вдалося продемонструвати свою психологічну перевагу перед старшим за нього Трампом, однак тепер американці почнуть інтенсивно тиснути на Росію. Результати зустрічі президента Росії Володимира Путіна та президента США Дональда...

"Мова не має значення", - в Нацкомісії розповіли про українське мовлення в окупованих Криму та Донбасі

неділя, 22 липень 2018, 15:11

Телемовлення на анексований Російською Федерацією Крим і окупований Донбас стане україномовним на 75% з жовтня поточного року. Про це заявив член Національної ради України з питань телерадіомовлення Сергій Костинський, передають Патріоти України. За йо...