"Їм потрібно тішити своє хворе, брехливе, неправильно зрозуміле національне самолюбство", - Фейгін про те, чому росіяни вірять брехні про Україну

В даний час середньостатистичний російський обиватель в Росії вірить в найнеймовірніші фейки кремлівської антиукраїнської пропаганди.

Марк Фейгін

"Тотальна біда" полягає в тому, що, незважаючи на наявні можливості отримання альтернативної інформації і оцінок, вони відмовляються їх сприймати, - розповів "Обозревателю" російський адвокат Марк Фейгін, передають Патріоти України.

"Російські обивателі в своїй більшості перетворилися на абсолютно зомбоване стадо, яке тішить своє нещасне травмоване самолюбство за рахунок ненависті до сусідів, перш за все, до українців", - констатував він.

Відповідаючи на питання про те, чому росіяни готові вірити в найнеймовірніші, неправдоподібні історії про злісних українців, адвокат пояснив: "Це тотальна біда. А все чому? Тому що їм потрібно тішити своє хворе брехливе неправильно зрозуміле національне самолюбство, яке полягає у тому, що ворог - а ворога вони обирають довільно - повинен бути знищений повністю".

"Я вважаю, що це безсумнівно є результатом того, що з їхньої свідомості після всіх подій початку 1990-х років, коли впала комуністична ідеологія і впав Радянський Союз, так і не був остаточно витравлений елемент, який має імперську природу. А це повинно було бути витравленим - зі знесенням пам'ятників, з нормальним судом над КПРС, а не тим, який був, із законіамипро декомунізацію накшталт тих, які прийняті в Україні", - продовжив адвокат.

Антиукраїнську пропаганду і імперську риторику він порівняв з знеболюючим. "Коли у вас щось болить, і вам на рану кладуть знеболююче, ви відразу кажете: "О, як добре, яке полегшення!"

Таким чином, "тут проконає будь-яка брехня - і розіп'ятий хлопчик в трусиках", оскільки "це лягає на цю травмуючу ділянку їхньої свідомості, яка відповідає за те, що називається імперською величчю. Їм дуже добре від цього. Їм не треба замислюватися, правда це чи ні", - запевнив Фейгін.

При цьому претензії до України та інших пострадянських країн зводяться до наступних: "Всі, хто відвалили від Радянського Союзу-виродки, нацисти, продажні тварюки, а тим більше українці, оскільки вони слов'яни, такі ж, як і росіяни, і вони нас зрадили, продали проклятому бичку, Америці, Заходу тощо".

Він також звернув увагу на приголомшливий факт: "Ви можете запропонувати їм інтернет, який є вільним і де можна все перевірити ще раз, а також інші джерела. Підключити те ж західне телебачення, вивчити мови. Але вони не будуть цього робити. Коли немає альтернативних джерел інформації, як в Північній Кореї, це ще можна виправдати. "Ви знаєте, нам не говорили правди". Але зараз не так. Зараз можна поїхати в Україну і подивитися, як там "вбивають росіян" на вулицях. Люди цього вже не хочуть, це наступна стадія".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Нас чекають нові лідери: "Після Зеленського українська політика радикально оновиться", - Плахонін

четвер, 22 квітень 2021, 23:30

Зараз на політичні арені немає осіб, які могли би бути наступниками попереднього покоління політиків. Про це у квітні 2020 року розповів публіцист та блогер Андрій Плахонін, передають Патріоти України. "Проблема в тому, що націонал-демократичний табір ...

З архіву ПУ. "Мышебратья сказали "надо": Зіркові українські боксери потрапили у черговий скандал через відео з російськими акторами і священниками

четвер, 22 квітень 2021, 23:05

Українські боксери Олександр Усик і Василь Ломаченко привітали українців зі святом Великодня, але в ролику також виявилися росіяни - актори Андрій Мерзлікін та Олена Горенко, ієрей Андрій Долгополов і репер Баста. Відео Усик опублікував на своїй сторін...