"Їм потрібно тішити своє хворе, брехливе, неправильно зрозуміле національне самолюбство", - Фейгін про те, чому росіяни вірять брехні про Україну

В даний час середньостатистичний російський обиватель в Росії вірить в найнеймовірніші фейки кремлівської антиукраїнської пропаганди.

Марк Фейгін

"Тотальна біда" полягає в тому, що, незважаючи на наявні можливості отримання альтернативної інформації і оцінок, вони відмовляються їх сприймати, - розповів "Обозревателю" російський адвокат Марк Фейгін, передають Патріоти України.

"Російські обивателі в своїй більшості перетворилися на абсолютно зомбоване стадо, яке тішить своє нещасне травмоване самолюбство за рахунок ненависті до сусідів, перш за все, до українців", - констатував він.

Відповідаючи на питання про те, чому росіяни готові вірити в найнеймовірніші, неправдоподібні історії про злісних українців, адвокат пояснив: "Це тотальна біда. А все чому? Тому що їм потрібно тішити своє хворе брехливе неправильно зрозуміле національне самолюбство, яке полягає у тому, що ворог - а ворога вони обирають довільно - повинен бути знищений повністю".

"Я вважаю, що це безсумнівно є результатом того, що з їхньої свідомості після всіх подій початку 1990-х років, коли впала комуністична ідеологія і впав Радянський Союз, так і не був остаточно витравлений елемент, який має імперську природу. А це повинно було бути витравленим - зі знесенням пам'ятників, з нормальним судом над КПРС, а не тим, який був, із законіамипро декомунізацію накшталт тих, які прийняті в Україні", - продовжив адвокат.

Антиукраїнську пропаганду і імперську риторику він порівняв з знеболюючим. "Коли у вас щось болить, і вам на рану кладуть знеболююче, ви відразу кажете: "О, як добре, яке полегшення!"

Таким чином, "тут проконає будь-яка брехня - і розіп'ятий хлопчик в трусиках", оскільки "це лягає на цю травмуючу ділянку їхньої свідомості, яка відповідає за те, що називається імперською величчю. Їм дуже добре від цього. Їм не треба замислюватися, правда це чи ні", - запевнив Фейгін.

При цьому претензії до України та інших пострадянських країн зводяться до наступних: "Всі, хто відвалили від Радянського Союзу-виродки, нацисти, продажні тварюки, а тим більше українці, оскільки вони слов'яни, такі ж, як і росіяни, і вони нас зрадили, продали проклятому бичку, Америці, Заходу тощо".

Він також звернув увагу на приголомшливий факт: "Ви можете запропонувати їм інтернет, який є вільним і де можна все перевірити ще раз, а також інші джерела. Підключити те ж західне телебачення, вивчити мови. Але вони не будуть цього робити. Коли немає альтернативних джерел інформації, як в Північній Кореї, це ще можна виправдати. "Ви знаєте, нам не говорили правди". Але зараз не так. Зараз можна поїхати в Україну і подивитися, як там "вбивають росіян" на вулицях. Люди цього вже не хочуть, це наступна стадія".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ціна питання - 316 млн: SpaceX уклала контракт з Пентагоном

субота, 8 серпень 2020, 9:36

Компанія Ілона Маска отримала контракт на запуск космічних апаратів для військових Сполучених Штатів в найближчі п'ять років. Американський виробник космічної техніки SpaceX, яку заснував Ілон Маск, отримав контракт від міністерства оборони США на суму...

Далеко від королівської сім'ї: Стало відомо, як принц Гаррі привітав дружину Меган з днем народження

субота, 8 серпень 2020, 9:24

У вівторок, 4 серпня, Меган Маркл відзначила свій 39-й день народження. Вона разом з принцом Гаррі святкувала його на батьківщині в Каліфорнії. Сім'я принца Гаррі відсвяткувала ще один день народження далеко від королівської сім'ї. Першим свій день нар...