Іменем Кремля? - Член ВРП і його син потрапили до списку поплічників Путіна

У списку причетних до підривної інформаційної діяльності проти України виявився Андрій Гусак, син члена Вищої ради правосуддя Миколи Гусака.

В опублікованому напередодні ЗМІ документі під назвою «ТОП -15 ТИМ», зазначено, що одним з «пособників Кремля» довгий час була компанія «Контекст Медіа», передають Патріоти України.

Згідно з даними аналітичного ресурсу Youcontrol, «Контекс-медіа» належить Андрію Гусаку. Йому ж підконтрольні та інші юридичні особи: “Цибуля Медіа”, “Лук ЗМІ”, “Лекс”ЮС”, “Робоконсалтинг”, “Робо форекс”. При чому, в останній Гусак значився керівником у росіянина Євгена Антохова.

Відкриті джерела вказують, що Андрій Гусак – це молодший син члена ВРП Миколи Гусака.

В документі під назвою «ТОП -15 ТИМ» зазначено, що Гусак старший і молодший брали участь у конвертаційних схемах, а виручені гроші спрямовували на дестабілізацію політичної ситуації в Україні в період листопада 2016 – березня 2017.

Про лояльне ставлення Гусака старшого до представників країни-агресора раніше писали ЗМІ, вказуючи на його лояльне ставлення до суддів "ДНР"/"ЛНР".

Так, Вища рада правосуддя 15 травня ухвалила рішення, яке можна назвати сенсаційним. Вперше у вітчизняній практиці головний дисциплінарний орган відмовився звільнити суддів, які після подій 2014 року залишилися на території самопроголошених республік». З 12 суддів, що залишилися в "ЛНР", чиї дисциплінарні справи розглядалися одними з останніх, Вища рада правосуддя звільнила лише двох, стосовно яких існували серйозні підозри в зраді. Доповідач у справі був Микола Гусак.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Ну дуже хоче заміж! Популярна українська телеведуча вразила прихильників нескінченними ніжками (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:55

Ведуча показала шикарні туфельки, з якими доводиться розлучатися. Леся Нікітюк вже щосили сумує за літом, і не тільки з причини розставання з теплою сонячною порою, але й у зв'язку з вимушеною зміною сезонного гардероба. Відома українська ведуча зізнал...

З архіву ПУ. Переверне уявлення про Всесвіт: Астрономи виявили невідомий раніше феномен

четвер, 16 вересень 2021, 11:30

Уявлення людей про Всесвіт може бути помилковим. Вченим вдалося виявити феномен, що зможе перевернути уявлення про темну матерію у Всесвіті. Мова йде про те, що в деяких галактиках концентрація темної матерії вище, ніж вважається. До такого висновку пр...