Іменем Кремля? - Член ВРП і його син потрапили до списку поплічників Путіна

У списку причетних до підривної інформаційної діяльності проти України виявився Андрій Гусак, син члена Вищої ради правосуддя Миколи Гусака.

В опублікованому напередодні ЗМІ документі під назвою «ТОП -15 ТИМ», зазначено, що одним з «пособників Кремля» довгий час була компанія «Контекст Медіа», передають Патріоти України.

Згідно з даними аналітичного ресурсу Youcontrol, «Контекс-медіа» належить Андрію Гусаку. Йому ж підконтрольні та інші юридичні особи: “Цибуля Медіа”, “Лук ЗМІ”, “Лекс”ЮС”, “Робоконсалтинг”, “Робо форекс”. При чому, в останній Гусак значився керівником у росіянина Євгена Антохова.

Відкриті джерела вказують, що Андрій Гусак – це молодший син члена ВРП Миколи Гусака.

В документі під назвою «ТОП -15 ТИМ» зазначено, що Гусак старший і молодший брали участь у конвертаційних схемах, а виручені гроші спрямовували на дестабілізацію політичної ситуації в Україні в період листопада 2016 – березня 2017.

Про лояльне ставлення Гусака старшого до представників країни-агресора раніше писали ЗМІ, вказуючи на його лояльне ставлення до суддів "ДНР"/"ЛНР".

Так, Вища рада правосуддя 15 травня ухвалила рішення, яке можна назвати сенсаційним. Вперше у вітчизняній практиці головний дисциплінарний орган відмовився звільнити суддів, які після подій 2014 року залишилися на території самопроголошених республік». З 12 суддів, що залишилися в "ЛНР", чиї дисциплінарні справи розглядалися одними з останніх, Вища рада правосуддя звільнила лише двох, стосовно яких існували серйозні підозри в зраді. Доповідач у справі був Микола Гусак.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.