Ім'я Порошенка увіковічнили в тексті Томосу

У тексті зазначено, що Томос надається предстоятелю ПЦУ і президенту України.

Ім'я президента Петра Порошенка вписали в текст Томосу про надання автокефалії Православній церкві України. Про це свідчить текст документа, передають Патріоти України.

У тексті йдеться, що Томос надається предстоятелю Православної церкви України Епіфанію і президенту України Петру Порошенку.

"Таке вирішене і обмірковане, і в радості сповіщене вам від шановного Центру Православ'я було соборно затверджене, для постійного збереження видається цей Патріарший і Синодальний Томос, написаний і підписаний в Кодексі нашої Великої Константинопольської Церкви Христової, вручений в точній і ідентичній копії Блаженнішому предстоятелю Найсвятішої Церкви Україна, кир Епіфанію і Його Високоповажності Президенту країни пану Петру Порошенку, для вічного доказу і постійного представлення. Року дві тисячі девятнадцятого, місяця січня, 6 числа, індиктиона 12».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Зона відчуження: Вчені здивувалися, як швидко коні Пржевальського пристосувалися до життя під Чорнобилем

неділя, 23 лютий 2020, 7:30

​У зоні відчуження поруч з Чорнобильською АЕС вже багато років живе популяція коней Пржевальського, які вважаються вимираючим видом. Однак тільки зараз вчені задумалися, як тваринам вдалося адаптуватися до умов Полісся. Про це йдеться в Facebook-пості ...

"Ситуація може вийти з під контролю, або Що не так з Азовом", - ​Асоціація рибалок України

неділя, 23 лютий 2020, 7:10

Вітчизняний рибний промисел на Азовському морі під загрозою. Асоціація рибалок України стурбована напруженою обстановкою на Чорному та Азовському морі. Якщо терміново не почати робити зусилля по нормалізації безпеки рибного морського промислу, ситуація...