Імпортозаміщаємо Росію по світу: Україна збудує завод для виготовлення новітніх вітчизняних БТРів і самохідних артилерійських установок у Південній Азії

Українська компанія з проведення імпорто-експортних операції з товарами військового призначення Укрспецекспорт підписало угоду з М’янмою про будівництво спільного підприємства з виробництва бронетехніки.

За наявною інформацією українська сторона вже почала постачання обладнання та почала будівництво заводу, передають Патріоти України з посиланням на Defence Blog.

На території М’янми планується збирання колісного бронетранспортера БТР-4У та самохідної артилерійської установки 2С1У з комплектуючих, що будуть виготовлятись на території України. Виробництво має стартувати у другій половині 2020 року.

Для Збройних Сил України виробництво БТР-4 здійснюється на ДП “Завод ім. Малишева”, що нещодавно розпочав виготовлення корпусів для цих бойових машин у рамках у рамках програми розширення виробництва цих бойових машин на потребу українського війська. До цього виробництвом корпусів здійснювалось лише на Лозівському ковальсько-механічному заводі.

У грудні 2018 року повідомлялося, що Україна розгортає виробництво САУ 2С1. Тоді в ефірі програми "Лінія оборони" експерт з бронетанкової техніки Олександр Костур озвучив інформацію про відновлення виробництва Україною 122-мм самохідних артилерійських установок (САУ) 2С1 «Гвоздика». До розпаду СРСР виробництво цього САУ відбувалось на Харківському тракторному заводі до кінця 1991-х року, після чого було звернуте через втрату виробничих зв’язків, зокрема артилерійську частину – гармату 2А31 виготовляли на території сучасної Росії, та відсутність замовлень.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...

Світла середа 2025: Традиції і заборони третього дня після Великодня

середа, 23 квітень 2025, 7:40

Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...