Індекс вареника: В столиці України представили незвичайну статистику (інфографіка)

У Києві підрахували середню зарплату жителів столиці в співвідношенні до ціни вареників.

Незвичайну статистику представив Офіс ефективного регулювання, який і опублікував інфографіку на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Воєнний стан два тижні як введено. Але сіль і сірники з магазинів не зникли, долари в обмінниках ще є. Чи змінилося співвідношення середньої зарплати до вартості порції вареників? Чи відрізняється вартість порції вареників в регіонах з воєнним станом і без нього? Давайте подивимося на останні цифри за Індексом вареника», - йдеться в повідомленні.

На інфографіці «інфляційного барометра» видно, як збільшувалася кількість порцій вареників за поточний рік, починаючи з січня і по жовтень місяць. У січні середня зарплата киян становила 346 порцій вареників, на жовтень порції збільшилися до 450.

Також опублікована інфографіка та для регіонів. Наприклад, середня зарплата у Львові становить 352 порції, а в Сєвєродонецьку 293.

Крім того, кожен охочий може порахувати свій власний індекс вареника, вінегрету або борщу за ціною інгредієнтів, перейшовши за посиланням.

Також сервіс дозволяє спостерігати динаміку цін на продукти в найбільших мережах супермаркетів в режимі онлайн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...