Інформаційний спротив: Харцизький трубний ліквідовують?

Як стало відомо групі ІС, станом на травень 2017 го ПАТ «Харцизький трубний завод» (далі - ВАТ «ХТЗ»; Харцизьк, Вул.Патона, 9) фактично не функціонує.

ХТЗ

Підприємство не працює з жовтня 2016 року, коли на заводі сталася велика скорочення працівників і залишилося 1,5 тис, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інформаційний спротив.

Робочих, які були відправлені в примусові відпустки (загальна кількість робочих до 2014 року становило близько 4 тис. осіб). Заборгованості по заробітній платі немає.

Після введення окупаційними властями з 01.03.2017 зовнішнього управління на ВАТ «ХТЗ», новим власником підприємства стало ЗАТ «Внешторгсервіс» (ЗАТ «Внешторгсервіс», генеральний директор - гр.РФ Пашков Володимир Ігорович). Колишній керівник ПАТ «ХТЗ» Новіков Денис Вікторович (20.04.1978р.н.) Перейшов працювати в ЗАТ «Внешторгсервіс» на одну з керівних посад і зараз фактично здійснює управління Харцизьким трубним заводом.

У травні ц.р. представники нового власника почали здійснювати відбір фахівців з числа працівників ВАТ «ХТЗ», з метою їх подальшого працевлаштування на аналогічні підприємства РФ.

Також, в даний час нове керівництво заводу шукає нові ринки збуту своєї продукції в Україні і РФ (переважно серед російських компаній - ВАТ «Газпром», ВАТ «АК Транснефть», ВАТ «НК Роснефть»).

Продукція, яка залишилися на складах підприємства, частково реалізується новим керівництвом заводу на вищевказані підприємства РФ по внутрішнім російськими договорами.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...