Інформаційний спротив: Харцизький трубний ліквідовують?

Як стало відомо групі ІС, станом на травень 2017 го ПАТ «Харцизький трубний завод» (далі - ВАТ «ХТЗ»; Харцизьк, Вул.Патона, 9) фактично не функціонує.

ХТЗ

Підприємство не працює з жовтня 2016 року, коли на заводі сталася велика скорочення працівників і залишилося 1,5 тис, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інформаційний спротив.

Робочих, які були відправлені в примусові відпустки (загальна кількість робочих до 2014 року становило близько 4 тис. осіб). Заборгованості по заробітній платі немає.

Після введення окупаційними властями з 01.03.2017 зовнішнього управління на ВАТ «ХТЗ», новим власником підприємства стало ЗАТ «Внешторгсервіс» (ЗАТ «Внешторгсервіс», генеральний директор - гр.РФ Пашков Володимир Ігорович). Колишній керівник ПАТ «ХТЗ» Новіков Денис Вікторович (20.04.1978р.н.) Перейшов працювати в ЗАТ «Внешторгсервіс» на одну з керівних посад і зараз фактично здійснює управління Харцизьким трубним заводом.

У травні ц.р. представники нового власника почали здійснювати відбір фахівців з числа працівників ВАТ «ХТЗ», з метою їх подальшого працевлаштування на аналогічні підприємства РФ.

Також, в даний час нове керівництво заводу шукає нові ринки збуту своєї продукції в Україні і РФ (переважно серед російських компаній - ВАТ «Газпром», ВАТ «АК Транснефть», ВАТ «НК Роснефть»).

Продукція, яка залишилися на складах підприємства, частково реалізується новим керівництвом заводу на вищевказані підприємства РФ по внутрішнім російськими договорами.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...