Радіолокаційна станція не має аналогів, а за деякими показниками значно обходить конкурентів із Росії, Франції, США та Ізраїлю, - йдеться у сюжеті ICTV, передають Патріоти України.
Як зазначається, Дванадцятитонний модуль повністю готовий до використання за 10 хвилин. Для порівняння, радіолокаційні системи попереднього покоління – у бойове положення ставали за півгодини – годину.
Мобільний оглядовий 3D радіолокатор – унікальна розробка запорізьких конструкторів комплексу Іскра. Вони заявляють, що їхня розробка – втілення надсучасних технологій. Дальність роботи станції – 500 км, висота виявлення цілі – 40 км. Стеження за кожним об’єктом ведеться у трьох осях координат.
Для обслуговування радіолокатора потрібні 3 оператори. Станція може працювати цілодобово, завдяки власним генераторам. Не підведе у будь-яких кліматичних умовах, у низовині і у горах.
Радіолокатор вже добре зарекомендував себе під час останніх навчань на півдні країни. На фронт така установка має надійти вже за рік.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...