Раніше чотири роки тому був керівником готелю в Судаку, передають Патріоти України.
"У Криму я вже чотири роки не був і не хочу поки що, підозрюю, що до мене можуть бути питання. Останні роки перед анексією я працював у Судаку керівником готелю Судакський дворик. Ми, звісно, стежили і за подіями на Майдані, і приїжджали туди у 2013 році підтримати протест. Усі ці злодії Віктора Януковича, особливо у Криму, були вже поперек горла", - розповідає Ескендер Буджуров.
"Пам'ятаю, був страх за свій народ. У повітрі витало щось таке погане. Місцеві росіяни навіть починали ділити будинки кримських татар. Переїжджати вирішив відразу, після того як зник Рішат Аметов. Він вийшов з одиночним пікетом і зник. Його тіло потім знайшли зі слідами тортур".
З травня по вересень сидів на валізах, каже чоловік. Вирішив їхати до Києва, бо більше можливостей для відкриття своєї справи. "Вирішили починати з громадського харчування, бо там менше початкових витрат. Кияни знають і люблять у Криму чебуреки. Тому попросив сина походити і спробувати чебуреки в Києві. Він мені дзвонить і каже: "Тату, те, що тут продають, це не чебуреки". Тому до вересня ми вже пригледіли місце на Житньому ринку, а у жовтні запустилися. На це якраз вистачило сімейних заощаджень".
Інтер'єр кафе прикрашає українська і кримсько-татарська символіка, а частина доходу сім'я передає на потреби армії.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...