Його "Липецька фабрика": "Схеми" розповіли про виправдання Зеленського

Журналісти програми «Схеми», в розслідуванні яких розповідалося про співпрацю шоумена і ймовірного кандидата в президенти Володимира Зеленського з країною-агресором, відреагували на його виправдання.

«Схеми» констатували: Зеленський знову лукавив, кажучи про те, що у нього немає бізнесу в Росії, передають Патріоти України.
«Фірма «Грін-Филмс», що належить йому і партнерам в Росії проводить там повністю реальну господарську діяльність. Це означає, що вона заробляє і витрачає. Ось, наприклад, в 2017 році вона заробила 142 мл. рублів, а й витратила чимало - 126 млн. рублів. На оплату робіт і послуг. Закупівлю матеріалів і т.д. Це реальний бізнес», - сказав журналіст.
Спростовуються і слова Зеленського про «західні компанії», яким нібито надходять гроші від використання продукту «кварталівця». «Товариство з обмеженою відповідальністю «Грін-Филмс» це не західна, а російська компанія, зареєстрована в столиці Росії Москві. На її рахунку з 2014 року прийшло вже близько 850 млн. Рублів від роелті і ліцензій», - додав журналіст.

На ранок після виходу нашого розслідування Володимир Зеленський взяв слово. Записав відеозвернення. …І знову сказав неправду. Про кінобізнес у Росії, якого нібито «немає».Попри опубліковані нами очевидні залізобетонні докази. І це – майбутній кандидат на ключову посаду у державі.

Деякі факти, викладені в розслідуванні, Зеленський просто проігнорував, - зазначили журналісти.

У свою чергу журналісти телеканалу 1+1 зняли сюжет, в якому повідомили про те, що в розслідуванні «Схем» ніякої сенсації немає. Мовляв, всі гроші, які отримує «Грін-Филмс» - це роелті за продукт вироблений до початку російської агресії. Стверджується також, що їхні опоненти переплутали поняття «вести бізнес» і «мати компанію». Юрист «плюсів» розповів зокрема, що вони і хотіли б закрити її, але просто Зеленський не може поїхати для цього в Росію, оскільки там проти нього порушено кримінальну справу за «посягання на територіальну цілісність РФ».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...