Йшов четвертий рік окупації: Україна позбавила повноважень всі суди окупованих Донбасу та Криму

Вища рада правосуддя оприлюднила текст рішення про припинення роботи судів у зв’язку з заходами щод боротьби з тероризмом на окупованих територіях України. Рішення прийнято 25 січня.

Відповідно до змін в українському судочинстві, 9 січня 2018 року у Вищу раду правосуддя надійшло подання голови Верховного Суду про припинення роботи судів в Автономній Республіці Крим, Донецькій та Луганській областях.

Як повідомляє прес-служба ВРП, подання внесено у зв’язку із заходами щодо боротьби з тероризмом на територіях, де розташовані суди, і з метою забезпечення належного переведення суддів на постійне місце роботи в інші суди того ж рівня без конкурсу, передають Патріоти України.

"З огляду на викладене, керуючись статтею 147 Закону України Про судоустрій і статус суддів, статтями 3, 30, 34 Закону України Про Вищу раду правосуддя 25 січня 2018 Вища рада правосуддя ухвалив припинити роботу місцевих і апеляційних судів", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, ВРП припинила роботу 36 судів у окупованому Криму та 31 в Донецькій та 17 в Луганській областях.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Колісницю" доведеться замінити: На Росії чоловік вийшов почистити авто біля будинку і ... дивом уникнув смерті (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 2:00

Бетонна плита впала з даху дев'ятиповерхового будинку прямо на автомобіль і зім'яла його навпіл. Житель російського Владивостока вийшов почистити свій автомобіль, який стояв біля під'їзду, і дивом уникнув смерті: на його машину впала бетонна плита. Від...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...