Йшов п'ятий рік війни..: Аваков зізнався, що в України неконтрольований кордон

У Київській області існує близько 200 кілометрів практично неконтрольованого кордону.

Про це розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, уточнивши, що в безпеку потрібно інвестувати кошти, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У нас в 150 км від Києва близько 200 км практично неконтрольованого кордону – йдеться про Чорнобильську зону, топі та болота. Не те, щоб він був зовсім неконтрольований, але той моніторинг, який ми проводимо зараз, не можна порівняти з рівнем безпеки, який ми вважаємо достатнім. І в таку безпеку необхідно інвестувати кошти", – уточнив Аваков.

Він також розповів, що після спорудження інфраструктурного проекту "Стіна" в Харківській області, ситуація з порушниками на кордоні стала вразливою в Сумській і Луганській областях. "Треба розуміти, що на кожному відрізку є свої нюанси. У Сумській області місцевість дуже лісиста і болотиста, відповідно, там потрібні рішення іншого рівня: будуть задіяні дрони, організовані спеціальні системи контролю, групи реагування не тільки наземні, а й повітряні, і так далі", – додав Аваков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...