Йшов п'ятий рік війни: Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз розповіла, чи визнані добровольці АТО ветеранами (відео)

Міністр повідомила, що на даний момент лише на рівні місцевої влади в окремих областях України учасники анти-терористичної операції (АТО) вважаються ветеранами і отримують відповідні пільги.

Для отримання статусу ветерана потрібні документальні підтвердження, що людина брала участь у бойових діях. Про це Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз розповіла в програмі "Новий день" на "Прямому", передають Патріоти України.

"Про добровольців потрібно окремо говорити. Тому що про добровольців потрібно виписувати в законодавстві, можливо. А, можливо, це можна просто провести, як політичне рішення", - сказала Фріз.

За її словами, на даний момент частково в окремих областях є формат, де на рівні обласних органів самоврядування добровольці визнані, як ветерани і отримують пільги від місцевої влади.

"Безумовно, зараз потрібне підтвердження того, що людина була в зоні АТО, приймала участь у бойових діях. Більш того, інша проблема полягає в тому, що є добровольці, які загинули. І дуже важко інколи довести те, що ця людина дійсно віддала своє життя захищаючи Україну. Тому це окремий блок питань, які необхідно проговорювати", - сказала Фріз.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Робота перетворилася на пекло!": Харківська лікарня №25 опинилася в центрі скандалу

четвер, 24 вересень 2020, 8:59

Медики масово тікають. Вони кажуть, що їм не вистачає засобів захисту й медикаментів. У Харківській міській лікарні №25 склалася критична ситуація. З установи звільняються медсестри, санітарки, на межі звільнення і лікарі. Сюди стали привозити пацієнті...

"У Радянському Союзі сексу не було!": Заборонені в СРСР еротичні фото, - Мирович

четвер, 24 вересень 2020, 8:24

"Голі" фото вважалися негідними, вони могли бути тільки на "загниваючому Заході", де взагалі бездуховність, а по вулицях бігають наркомани. Про це у своєму блозі пише популярний білоруський блогер Максим Мирович, передають Патріоти України. Далі - мово...