"Ісламізація РФ": В Україні відреагували на слова Путіна про "російську Мекку" в Криму

Український журналіст Роман Цимбалюк та український політтехнолог Тарас Березовець прокоментували пропозицію президента РФ Володимира Путіна створити в Херсонесі "російську Мекку".
"Головний ісламіст" заговорив про власну "Мекку"

Про це вони написали на своїх сторінках в Facebook, передають Патріоти України.

"Росія-найбільша країна на планеті (дивись Глобус). Здавалося б, місця достатньо, у тому числі для створення російської-російською Мекки. Але немає. Російську Мекку будуть створювати на окупованих територіях - в Криму, в Херсонесі, так як саме там КИЇВСЬКИЙ князь Володимир хрестив Русь. Це з області "руської" Анни - королеви Франції, дочки князя КИЇВСЬКОГО Ярослава Мудрого", - іронізує Цимбалюк.

За його словами, якщо б Росія захопила Київ, то знайшлося б тисячі аргументів того, що це "російське місто" і з нього пішов "зміцнення російського централізованого держави".

"На даний момент в історичному аспекті Росія не претендує тільки на Степана Андрійовича (Бандеру, - ред.)", - пише журналіст.

У свою чергу, Березовець побачив у замуленні Путіна ознака того, що його передвиборна кампанія будується навколо теми окупації Криму.

"Те, що Путін дав старт кампанії з українського півострова, а дата виборів призначена на 18 березня 2018 року - день анексії Криму, чітко вказує, що це тема і буде магістральної у всій виборчій гонці. Додамо сюди різке посилення і підсвічування теми "Кримського мосту", закриття Керченської протоки", - зазначив політтехнолог.

"До речі, згадка саме Мекки, а не Єрусалима це така фройдівська обмовка по-путінськи, враховуючи швидко набираючі темпи ісламізації РФ", - додав він.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...