Істерика школярки через "смачну ковбасу з СРСР" підірвала мережу (відео)

При цьому, вона стверджує, що зараз все несправжнє.

Школярка підірвала мережу своїми розповідями про смачну ковбасу та щасливе життя в СРСР. Відповідне відео опубліковано в Facebook-акаунті РаіссяТудей, передають Патріоти України.

"В Советский Союз хочу! Там весело! Там хорошо! Там много хорошего! Колбаса вкусная! Мороженое вкусное! Там все настоящее!" - каже на відео школярка.

При цьому, вона стверджує, що зараз все несправжнє. На питання, звідки вона це взяла, при тому, що вона не жила в той час, вона безапеляційно заявила: "Старички говорят!"

У мережі тут же стали коментувати істерику школярки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...