Серед тих, хто сам зголосився захищати Батьківщину, немало сміливих дівчат та жінок. Одна з них львів'янка Юлія Блага. У 22 роки вона схитрила і поїхала на війну в найгарячіше місце фронту – селище Піски, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.
Вона згадала, що з початком війни дівчат та жінок не хотіли брати на фронт. Проте Юлія, не вагаючись вирішила піти на війну.
Сталося так, що в мене був друг "Рубін". Він був не зовсім обізнаний у тому, що в мене нема ніякої підготовки. Зрештою, я трохи здурила і поїхала, – сказала Юлія.
Відтак вона воювала у складі добровольчого батальйону ОУН. За два тижні тендітна Юлія Блага освоїла зброю, прийняла присягу та перетворилась на сміливицю з позивним "Чорна". На "нулі" займалась зв'язком, надавала допомогу пораненим та навіть ходила у вилазки.
"Ми висунулися у тихий і спокійний сонячний день. Тоді ніхто не стріляв, аж раптом ми попали під кулеметний та мінометний обстріл. Тоді я зрозуміла, що життя може закінчитися. Я лежала, розуміючи, що немає куди дітися і просто думала, що це кінець", – згадала доброволиця.
Після повернення з фронту Юлія вирішили піти до лав Збройних сил. У дивізіоні артилерійської розвідки була замкомандиркою батареї.
"Я вважала, що маю зробити щось корисне для Батьківщини. Коли я приїхала, то відчувала, що не повністю виконала обов'язок перед країною. Мені здавалось, ще потрібно щось зробити корисне і я вирішила підписати контракт", – зазначила Юлія.
Наразі дівчина служить у Львівському військкоматі, де йде підготовка до нового призову на строкову службу. Найбільше вона мріє про перемогу України у війні та особисте щастя. Вона зауважила, що прагне аби кожен українець долучився до спільної перемоги.
15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...
Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...