"Всвіті" призводить 3 докази того, що українська і російська мови не є братніми.
Українську мову називають штучною. Насправді такою слід вважати саме російську мову. До 17 століття в Європі її називали московітською і відносили до "фіно-угорських". Цар Петро І відібрав в українців назву Русь і почав називати свою мову російською.
Українську називають діалектом російської мови. Але українська мова ближче білоруській, словацькій та польській мовам. У слов'янських мовах виділяють 40 фонологічних ознак. З російською мовою українська має тільки 8 загальних ознак. З білоруським - 29 словацьким - 23, польським - 22.
У Києві княжої доби розмовною була українська мова. Це доводять стародавні графіті в столичному Софійському соборі. В основі цих написів - церковнослов'янська мова. Але писали їх люди, які не завжди добре володіли нею. Замість літературної мови вони вживали розмовну.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...