"Італійська вулиця - це ж не телестудія, де охоронці гарантовано відтягнуть тебе від опонента, на якого ти кидаєшся з відром г*вна", - відомий російський актор про пригоду кремлівського пропагандиста

Популярний російський актор Олексій Макаров назвав інцидент між кремлівським пропагандистом Артемом Шейніним і ветераном АТО на Донбасі Валерієм Ананьєвим наслідком розпалювання ненависті з боку ЗМІ РФ.

Олексій Макаров

"Телеведучому Артему Шейніну в центрі Верони колишній боєць АТО плюнув в пику. Телеведучий Артем Шейнін, який, за власною заявою, вбивав людей, втерся, обтрусився і відважно побіг давати інтерв'ю різним виданням про те, що це була "спланована провокація", - написав Макаров на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Італійська вулиця це ж не телестудія, де охоронці гарантовано відтягнуть тебе від опонента, на якого ти кидаєшся з відром г*вна, ліплячи брутальний телеобраз. Тут можна і ногою по рогам отримати. Так, Артем? Та й роги дорогі", - додав актор.

Щирий та небоязкий чоловік також вважає діяльність Шейніна "паскудною". "А як на мене, так це найбільш твереза, закономірна, раціональна і об'єктивна оцінка вашої паскудної діяльності, громадянин Шейнін. Розпалювання ненависті. В країні, яка потребує любові. І все до того йде, що це горезвісне відро вам коли небудь надінуть на голову", - резюмував Макаров.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Побачили те, що не було явним" - політтехнолог про те, як криза проявила президента Зеленського

неділя, 18 квітень 2021, 15:00

Криза - це екзамен для влади, чи зможе вона скористатися цим шансом. "Немає фахових людей. Його оточення - дивні особи з незрозумілою репутацією. Криза проявила цей застій. Україні потрібен не просто функціонер, а людина з досвідом, баченням, стратегіє...

З архіву ПУ. "Ось така скотина": Зіркова українська співачка відмовила міністру культури в інтимі і поплатилася за це (відео)

неділя, 18 квітень 2021, 10:00

​Українська поп-діва Оля Полякова, як і безліч інших жінок, може поділитися мало приємною історією про неналежну поведінку чоловіків. Одного разу, будучи запрошеною до будинку президента України Віктора Януковича, співачці довелося шукати шляхи відступу.