"Юля зможе": Екс-ватажок "ДНР" з несподіваною надією дивиться на можливе обрання президентом ЮВТ

Бойовики "ДНР" визнають вкрай тяжке становище окупованій частині Донбасу на п'ятий рік російської окупації, відзначаючи жорстку відмову Росії від приєднання захопленої території до РФ.

Олександр Ходаковський

На своїй сторінці в соціальній мережі один з перших ватажків "ДНР" Олександр Ходаковський розповів, що Кремль намагається знайти спосіб повернути Донбас до складу України через політичні механізми, одним з яких є план Медведчука, реалізувати який може Юлія Тимошенко, передають Патріоти України.

При цьому Ходаковський з несподіваною надією дивиться на можливе обрання президентом Юлії Тимошенко, яка може знайти спільну мову з Москвою і бойовиками "ДНР".

Розмірковуючи про ситуацію, що склалася, Ходаковський зазначив, що всі обговорюють запропонований Медведчуком план повернення Донбасу до складу України, реалізувати який, цілком імовірно, зможе саме Тимошенко, незважаючи на свою нинішню риторику. "Как провести в жизнь такой проект при такой Украине? Юля? Да у нее же риторика! - скажете вы. А прагматики понимают, что риторика - это последний фактор. Пусть говорит. А если не Юля? Тогда будем штурмовать парламент! В Украине же парламентско-президентская республика?" – пише він.

При цьому окремо Ходаковський зазначив групу про російських депутатів і антіпорошенковское більшість в Раді. "…а Коломойский, - его "айзеншпиц", - демонстрирующий в последнее время обращенность к России, пойдёт на формирование парламентской коалиции с Юлей, Левочкиным, Бойко, Вилкулом, Новинским, Мураевым (перечислил тех, кто представляет, по сути, один лагерь, хоть и звенящий по-разному) - как вы думаете, они смогут сформировать антипорошенковское большинство в Раде?" - задається він питанням.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Теорія змови: Військовий експерт розповів, хто стоїть за коронавірусом

субота, 28 березень 2020, 22:30

Арестович не сумнівається, що навколо ситуації з поширенням коронавіруса дуже впливова група намагається вирішити кілька найважливіших геополітичних цілей. Кожну з них Арестович докладно описав. "Вони переслідують конкретну і дуже вузьку групу своїх ін...

"Краще померти стоячи, ніж жити на колінах", - Лукашенко про коронавірус (відео)

субота, 28 березень 2020, 22:26

Президент Білорусі зіграв у хокей і висміяв тему боротьби з коронавірусом. "Краще померти стоячи, ніж жити на колінах!" – оптимістично заявив Лукашенко, назвавши хокей "кращими антивірусними ліками". . "Тут немає вірусів ніяких! Ось ти ж не помітила, ...