"Юля зможе": Екс-ватажок "ДНР" з несподіваною надією дивиться на можливе обрання президентом ЮВТ

Бойовики "ДНР" визнають вкрай тяжке становище окупованій частині Донбасу на п'ятий рік російської окупації, відзначаючи жорстку відмову Росії від приєднання захопленої території до РФ.

Олександр Ходаковський

На своїй сторінці в соціальній мережі один з перших ватажків "ДНР" Олександр Ходаковський розповів, що Кремль намагається знайти спосіб повернути Донбас до складу України через політичні механізми, одним з яких є план Медведчука, реалізувати який може Юлія Тимошенко, передають Патріоти України.

При цьому Ходаковський з несподіваною надією дивиться на можливе обрання президентом Юлії Тимошенко, яка може знайти спільну мову з Москвою і бойовиками "ДНР".

Розмірковуючи про ситуацію, що склалася, Ходаковський зазначив, що всі обговорюють запропонований Медведчуком план повернення Донбасу до складу України, реалізувати який, цілком імовірно, зможе саме Тимошенко, незважаючи на свою нинішню риторику. "Как провести в жизнь такой проект при такой Украине? Юля? Да у нее же риторика! - скажете вы. А прагматики понимают, что риторика - это последний фактор. Пусть говорит. А если не Юля? Тогда будем штурмовать парламент! В Украине же парламентско-президентская республика?" – пише він.

При цьому окремо Ходаковський зазначив групу про російських депутатів і антіпорошенковское більшість в Раді. "…а Коломойский, - его "айзеншпиц", - демонстрирующий в последнее время обращенность к России, пойдёт на формирование парламентской коалиции с Юлей, Левочкиным, Бойко, Вилкулом, Новинским, Мураевым (перечислил тех, кто представляет, по сути, один лагерь, хоть и звенящий по-разному) - как вы думаете, они смогут сформировать антипорошенковское большинство в Раде?" - задається він питанням.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Курйоз дня: Через лису голову арбітра вболівальники так і не змогли подивитися футбольний матч

четвер, 29 жовтень 2020, 21:36

Камера постійно плутала м'яч з лисою головою бокового арбітра і фокусувала свою увагу на його переміщеннях. Під час матчу шотландського дивізіону між "Інвернессом Каледоніан Тісл" і "Ейр Юнайтед" стався курйоз, який змусив коментатора понервувати, а уб...

"Чотирилапа курочка-тигидик": У фермера вилупилося здорове курча, але виросло зовсім не в маму (фото, відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 21:28

Курка виявилося мутантом. "Хоть человек и считает себя полноправным хозяином природы, но до тех чудес, которые может себе позволить она, он ещё не дошёл. Природа запросто может устроить так, что ученик четвёртого класса всего немного будет не дотягиват...