"Юля зможе": Екс-ватажок "ДНР" з несподіваною надією дивиться на можливе обрання президентом ЮВТ

Бойовики "ДНР" визнають вкрай тяжке становище окупованій частині Донбасу на п'ятий рік російської окупації, відзначаючи жорстку відмову Росії від приєднання захопленої території до РФ.

Олександр Ходаковський

На своїй сторінці в соціальній мережі один з перших ватажків "ДНР" Олександр Ходаковський розповів, що Кремль намагається знайти спосіб повернути Донбас до складу України через політичні механізми, одним з яких є план Медведчука, реалізувати який може Юлія Тимошенко, передають Патріоти України.

При цьому Ходаковський з несподіваною надією дивиться на можливе обрання президентом Юлії Тимошенко, яка може знайти спільну мову з Москвою і бойовиками "ДНР".

Розмірковуючи про ситуацію, що склалася, Ходаковський зазначив, що всі обговорюють запропонований Медведчуком план повернення Донбасу до складу України, реалізувати який, цілком імовірно, зможе саме Тимошенко, незважаючи на свою нинішню риторику. "Как провести в жизнь такой проект при такой Украине? Юля? Да у нее же риторика! - скажете вы. А прагматики понимают, что риторика - это последний фактор. Пусть говорит. А если не Юля? Тогда будем штурмовать парламент! В Украине же парламентско-президентская республика?" – пише він.

При цьому окремо Ходаковський зазначив групу про російських депутатів і антіпорошенковское більшість в Раді. "…а Коломойский, - его "айзеншпиц", - демонстрирующий в последнее время обращенность к России, пойдёт на формирование парламентской коалиции с Юлей, Левочкиным, Бойко, Вилкулом, Новинским, Мураевым (перечислил тех, кто представляет, по сути, один лагерь, хоть и звенящий по-разному) - как вы думаете, они смогут сформировать антипорошенковское большинство в Раде?" - задається він питанням.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...