Юні "нахимівці" в Криму присягнули на вірність Росії (фото)

Участь у церемонії складання присяги взяли курсанти з 47 регіонів РФ.

У суботу, 26 серпня, понад 200 курсантів першого курсу Чорноморського вищого військово-морського училища імені П.С. Нахімова в окупованому Севастополі склали присягу Росії, - повідомляє окупантський ресурс "Кримінформ", передають Патріоти України.

За словами начальника інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан першого рангу В'ячеслав Трухачов, клятву на вірність Росії дали 211 курсантів з 47 регіонів РФ.

Як відомо, від 5 квітня 2014 року в зв'язку з тимчасовою окупацією Севастополя російськими військами Академія Військово-Морських Сил імені Нахімова передислокувалася до Одеси, де вона стала факультетом при Одеській національній морській академії.

Між тим, на її місці 2014 року в окупованому Севастополі росіяни відродили, закрите 1992 року Чорноморське вище військово-морське ордену Червоної Зірки училище імені Нахімова.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

На Росії маніяк живцем спалював людей і насолоджувався їх муками

п’ятниця, 26 квітень 2019, 9:24

Від рук вбивці у вогні загинули чотири людини. Експертиза встановила, що на момент пожежі обоє були поранені, але живі. Батько-інвалід і зовсім був у повній свідомості, але встати не зміг і згорів заживо. Тепер палій більше не вийде на свободу. Чоловік...

"Український бойовий модуль успішно реалізовується у треті країни", - Пашинський

п’ятниця, 26 квітень 2019, 9:13

ДП «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» спільно з турецькою військовою компанією Aselsan розробили протитанковий бойовий модуль Serdar ATMLS та успішно його реалізують на зовнішні ринки. Новий бойовий модуль Aselsan Serdar Anti-Tank Missile La...