Юні "нахимівці" в Криму присягнули на вірність Росії (фото)

Участь у церемонії складання присяги взяли курсанти з 47 регіонів РФ.

У суботу, 26 серпня, понад 200 курсантів першого курсу Чорноморського вищого військово-морського училища імені П.С. Нахімова в окупованому Севастополі склали присягу Росії, - повідомляє окупантський ресурс "Кримінформ", передають Патріоти України.

За словами начальника інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан першого рангу В'ячеслав Трухачов, клятву на вірність Росії дали 211 курсантів з 47 регіонів РФ.

Як відомо, від 5 квітня 2014 року в зв'язку з тимчасовою окупацією Севастополя російськими військами Академія Військово-Морських Сил імені Нахімова передислокувалася до Одеси, де вона стала факультетом при Одеській національній морській академії.

Між тим, на її місці 2014 року в окупованому Севастополі росіяни відродили, закрите 1992 року Чорноморське вище військово-морське ордену Червоної Зірки училище імені Нахімова.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Якщо я коли-небудь побачу їх знову, вони про це пошкодують": Восьмирічна дівчинка наважилася самотужки схопити озброєних грабіжників (відео)

четвер, 20 червень 2019, 6:25

Бріель провела дві ночі в лікарні, а потім повернувся додому і сміливо заявила: “Я затримаю їх наступного разу”. Школярка Бріель Мінія грала на подвір’ї біля свого будинку в Кавіте (Філіппіни), коли чотири чоловіки пройшли повз. Троє з них, вдягнувши м...

Три відьмині відмітини: Значення родимок на тілі

четвер, 20 червень 2019, 6:10

Езотерики виділяють три місця на тілі людини, родимки на яких говорять про наявність паранормальних здібностей. У Європі в середні століття за родимку на тілі могли спалити на багатті. Все тому, що незвичайні зміни шкіри вважалися відмітинами диявола. ...